Sportoló lányok

• 2014-03-23 20:12 Váratlan vasutas vereség

A középszakasz harmadik fordulójában vasárnap késő délután Veszprémben lépett pályára az Albrecht Miskolci VSC MVSI NB I-es női röplabda együttese. A vasutasok két siker után szerették volna megszerezni a harmadikat is.

• 2013-01-19 21:42 Vénusz vereség Csömörön

Rangadót játszott szombaton este Csömörön a DVTK-Vénusz-Szabadidőközpont élvonalbeli női futsal csapata az Univerzum ellen. A végén a hazaiak örülhettek jobban.

• 2012-09-16 19:56 Megnyerte az MVSC az emléktornát

Szombaton kezdődött és vasárnap kora este fejeződött be Miskolcon, a Szlovák Aurél nemzetközi női röplabda torna. Az eseményen hat csapat vett részt. Először lejátszották a csoportmérkőzéseket, majd a keresztbe játék után kerültek sorra a helyosztók.

• 2012-05-23 14:50 A röplabdások is Miskolcot választották

A felnőtt női kosárlabda-válogatott múlt heti mérkőzései és edzőtáborozása után ezúttal a röplabdások készülnek Miskolcon. A nemzeti együttes pénteken és szombaton Szlovákiával mérkőzik meg az Európa-bajnoki selejtezőkre való felkészülés jegyében.

• 2012-05-17 14:06 Edzésben a hollandok is

A holland kosárlabda-válogatott is kezdi „belakni” a Generali Arénát. A németalföldi válogatott pénteken mérkőzik meg a magyar nemzeti együttessel a miskolci sportcsarnokban felkészülési találkozó keretében.

• 2012-02-25 08:59 Játszmát raboltak a vasutasok

Második mérkőzését is lejátszotta az Albrecht-Miskolci VSC MISI NB I-es női röplabda csapata. A vasutasok a negyeddöntőben a Gödöllő együttesét fogadták, és rendkívül szoros küzdelemben 3-1 arányú vereséget szenvedtek. Minimálisra csökkentve esélyeiket, hogy bekerüljenek a legjobb négy közé.

• 2011-12-10 20:39 Baján nyert a DKSK

Maja Scekic, a Baja szerb légiósa 38 pontot dobott, ám csapata szoros csatában kikapott a DKSK MISI együttesétől a női kosárlabda NB I szombati játéknapján. A Diósgyőr ezzel stabilizálta helyét a középmezőnyben.

• 2011-12-04 09:59 Négy játszmában nyertek

Ahogy arra számítani lehetett, nem forgott veszélyben az Albrecht-Miskolci VSC MISI NB I-es női röplabda csapatának újabb hazai győzelme. A zöld-fehérek szombaton este a Veszprém gárdáját látták vendégül, és magabiztos játékkal 3-1 arányú győzelmet arattak.

• 2011-10-29 20:07 Félidőt bírt a DKSK Sopronban

Régi nagy riválisához, Sopronba utazott az élvonalba visszajutott DKSK-MISI. A hazaiak, mint várható is volt, magabiztosan behúzták a győzelmet, azonban dicséret illeti a piros-fehéreket, ugyanis az első félidőben megnehezítették a hazaiak dolgát.

• 2011-08-09 10:40 Az utánpótlás legyőzte a németeket

Parádés, majd’ húsz pontos sikert ért el Magyarország az U18-as, B-divíziós Női Kosárlabda Európa-bajnokság középdöntőjének első fordulójában, nagy lépést téve a legjobb nyolc közé jutásért.

• 2011-08-03 18:39 Gálával rajtolt az Eb Miskolcon

Az ünnepélyes megnyitóval megkezdődött szerdán a PannErgy U18-as, B-divíziós Női Kosárlabda Európa-bajnokság a Generali Arénában. Két hétig közel 400 külföldi sportoló, sportvezető, játékvezető és szurkoló lesz Miskolc vendége.

• 2011-04-17 11:48 Vandának nagyon hiányzik az erdő

Egy miskolci testvérpár is hivatalos volt a Magyar Köztársaság Jó Tanulója, Jó Sportolója díjak közelmúltbeli, fővárosi átadó ünnepségre. Közülük Zsigmond Vanda tájékozódási futó, jelenleg a Miskolc SPIC Művészeti Líceum utolsó éves hallgatója. Meglehetősen elfoglalt, éppen egy táncpróba után ültünk le beszélgetni.