DVTK

• 2014-07-10 19:35 Továbbjutott a Diósgyőr – Máltán 4–1, összesítésben 6–2!

Az első félidőben a Diósgyőr szerzett vezetést – arra még volt válaszuk a máltaiaknak. A második félidőben azonban hengerként indult be a DVTK, és a végén valódi, igazán jó, látványos örömfocit játszva 4–1-re legyőzték a Birkirkarát, így továbbjutottak az Európa-ligában.

• 2014-07-09 12:11 Európa-liga - a visszavágókat is közvetíti a közmédia

A Diósgyőr és a Ferencváros labdarúgócsapatának csütörtöki Európa-liga-találkozóit is élőben közvetíti a közmédia.

• 2014-07-05 21:55 Csatárt igazolt a DVTK

A bükfürdői edzőtáborban csatlakozott a DVTK csapatához a 23 éves 196 centiméter magas csatár, Takács Tamás, aki azóta három felkészülési mérkőzésen is pályára lépett. Szombaton délelőtt a Tatran Prešov ellen gólpasszal szolgálta ki Csirszki Martint, majd az esti edzés előtt aláírta szerződését.

• 2014-07-05 13:01 Ikszelt a DVTK

Zártkapus felkészülési mérkőzést játszott szombaton a DVTK a szlovák Tatran Prešov ellen. Az edzőmeccs 1–1-es döntetlennel zárult.

• 2014-07-05 11:51 Négy között a vb-n Dubei Debóráék

Elődöntős a csehországi világbajnokságon az U17-es magyar leány kosárlabda-válogatott. Mészárosné Kovács Andrea tanítványai remek, fordulatos mérkőzésen 61-51-re legyőzték Japánt a negyeddöntőben.

• 2014-07-03 20:00 Győzelemmel tért vissza a nemzetközi kupaporondra a DVTK

16 év után ismét nemzetközi kupamérkőzést játszott csütörtök este a DVTK. Az új debreceni stadionban a máltai Birkirkara FC-t fogadták a piros-fehérek az Európa-liga első selejtezőkörében. Mezőnyfölényét a 34. percben tudta gólra váltani a Diósgyőr, de alig egy perc elteltével egalizált az ellenfél. A második félidő első percében azonban emberhátrányba került a Birkirkara, így egy félidőn át előnyben játszhatott a Diósgyőr. Végül a 93. percben csak sikerült kicsikarni a győzelmet, így egygólos előnnyel utazik jövőhéten Máltára a DVTK.

• 2014-07-02 18:26 Vasárnapi meccsekkel kezd a DVTK

A DVTK európa-ligás kötelezettsége miatt az NB I első hat fordulójában vasárnaponként lép pályára.

• 2014-07-02 11:33 DVTK-meccsek a Szinva-teraszon

Azok a diósgyőri szurkolók sem maradnak le a közös szurkolás élményéről, akik nem tudnak elutazni Debrecenbe vagy Máltára. A csütörtöki és a július 10-i Európa-liga-mérkőzés is látható lesz a miskolci vb-teraszon – közölte a DVTK.

• 2014-07-01 17:32 Győzelmet és továbbjutást várnak

Szerdán elutazik Debrecenbe a DVTK, ahol 16 év után ismét nemzetközi kupamérkőzést játszik. Az új debreceni stadionban csütörtök este a máltai Birkirkara FC-t fogadják a piros-fehérek, akik bizakodva várják az összecsapást. A csapat célja kapott gól nélkül lehozni a találkozót, és minél többször betalálni a szigetországi ellenfélnek.

• 2014-06-30 15:39 Négy diósgyőrinek lejárt a szerződése, szabadon távozhatnak

A mai napon lejárt a szerződése négy diósgyőri labdarúgónak: Augusto Batioja, Gohér Gergő, Hornyák Marcell és Mohamadou Abdouraman is szabadon távozhat Diósgyőrből – tájékoztatott honlapján a klub.

• 2014-06-30 12:36 DVTK – már a stadionoknál is kapható belépő

A mai napon elindult a jegyértékesítés a Diósgyőri Stadionnál és a debreceni Nagyerdei Stadionnál is a csütörtöki DVTK – FC Birkirkara Európa Liga mérkőzésre – tájékoztatott a klub.

• 2014-06-28 20:57 Magabiztosan győzött edzőmérkőzésén a DVTK

Lejátszotta idei második felkészülési mérkőzését is a DVTK. Az ellenfél a szlovák második vonalba idén kiesett FC Nyitra csapata volt. Miroslav Grumić és Nikházi Márk góljainak köszönhetően újra győzött a Diósgyőr.