DVTK

• 2014-01-19 13:29 Szivics- és Kovács-gólok Szerencsen

Megnyerte a hagyományos, a közelmúltban elhunyt sportemberek emlékére rendezett teremtornát a DVTK vegyescsapata. Kovács Zoltán megszerezte a társgólkirályi címet, a legjobb játékosnak Barczi Dávidot választották.

• 2014-01-19 12:15 DVTK: négy próbajátékostól elköszöntek

A szombat déli, Vasas elleni felkészülési találkozón összesen nyolc próbajátékos lépett pályára, hogy bebizonyítsa, van helye a DVTK csapatában. Többüknek nem sikerült.

• 2014-01-18 16:44 „A bírók elrontották a meccset”

Tomiszlav Szivics, a DVTK vezetőedzője szerint a játékvezetők mindkét csapatnak ártottak azzal, hogy az előzetes megállapodással szemben csere nélkül kiállították Eperjesi Gábort, így egy órát emberhátrányban játszottak a hazaiak. Szanyó Károly elégedett volt csapatával. Edzői értékelések a DVTK – Vasas (1–1) után.

• 2014-01-18 14:56 Döntetlennel kezdte a felkészülést a DVTK

Először lépett pályára 2014-ben a DVTK csapata - fekete szalaggal a játékosok karján -, az ellenfél a Vasas gárdája volt. Szombaton 12 órakor a Diósgyőri Stadion füves edzőpályáján kezdődött a felkészülési mérkőzés, aminek 1-1-es végeredményét már az első félidőben beállította a két gólszerző: Gosztonyi 11-esből a 3., Remili pedig a 25. percben talált be.

• 2014-01-17 17:59 „Szinte a fiamnak éreztem”

Veréb György öt évig volt kapusedzője a DVTK-nál a csütörtökön elhunyt Rakaczki Bencének. A diósgyőri legenda szerint a kapus fiatalon igazolta, érdemes vele foglalkozni.

• 2014-01-17 14:47 Új ügyvezető a Diósgyőr FC Kft. élén

A mai napon a diósgyőri labdarúgó csapatot működtető Diósgyőr FC Kft. taggyűlésén a leköszönő Dudás Hunor helyett Szabó Tamást bízták meg a tulajdonosok az ügyvezetői feladatok ellátásával.

• 2014-01-17 13:59 Emlékezzünk közösen Bencére!

Pénteken este hét órakor várnak minden Diósgyőr-szurkolót, sportrajongót, miskolcit, akik szeretnék leróni kegyeletüket Rakaczki Bence emléke előtt.

• 2014-01-17 10:46 „A miskolciak emlékezetében örökké élni fog…”

- Megdöbbenéssel és mély fájdalommal értesültünk Rakaczki Bencének, a kedves, szimpatikus fiatalembernek, minden Diósgyőr-szurkoló kedvencének, a kiemelkedő tehetségű labdarúgónak tragikus haláláról - írja részvétnyilvánításában Kriza Ákos, Miskolc polgármestere.

• 2014-01-16 19:39 Európa-kupa – súlyos hazai vereség

Az Európa-kupa legjobb 16 csapata között csütörtökön, hazai környezetben játszotta első mérkőzését az Aluinvent DVTK-Miskolc gárdája, az ellenfél a török Istanbul Universitesi volt. A diósgyőriek az első félidőben bátortalanul játszottak, így már a szünetre kialakult a 30 pontos vendég előny, amit a végéig meg is tartott a török csapat.

• 2014-01-16 18:30 Váltás a DVTK SE élén

A DVTK utánpótlását működtető DVTK SE közgyűlési ülést tartott csütörtök délután, ahol személyi kérdésekről született döntés – tájékoztatott a klub hivatalos honlapja.

• 2014-01-16 18:30 Elhunyt Rakaczki Bence

A DVTK kapusa, Rakaczki Bence csütörtök délután fél négykor hosszú betegség után elhunyt - közölte a klub.

• 2014-01-16 16:59 DVTK – Hanek távozott, három új próbázó

A mai napon közös megegyezéssel szerződést bontott egymással a DVTK és Michal Hanek. Közben újabb három játékos csatlakozott a DVTK tavaszi szezonra készülő keretéhez, hogy a próbajáték során bebizonyítsák, helyük lehet Diósgyőrben – tájékoztatott a klub hivatalos honlapja.