DVTK

• 2013-11-28 15:35 DVTK: 4,5 milliárd a stadionra

A kormány 4,5 milliárd forintot fordít a diósgyőri stadion újjáépítésére, jóval többet a korábban tervezettnél – jelentette be Kriza Ákos, Miskolc polgármestere csütörtökön a pályán tartott sajtótájékoztatóján.

• 2013-11-27 20:43 DVTK: nagy esély a továbbjutásra

Bár két Gohér-lövés is a kapufán csattant, nem született gól a Magyar Kupa nyolcaddöntőjének első összecsapásán, így 0-0-ról várják a csapatok a jövő szerdai miskolci visszavágót - írja a dvtk.eu.

• 2013-11-26 16:29 Útnak indultak az ajándékok Diósgyőrből!

Több mint húszzsáknyi játékot gyűjtöttek össze a szurkolók a DVTK – Videoton FC mérkőzésre a klub és a Katolikus Karitász által meghirdetett akció során. Az ajándékok kedden délután indultak útnak a DVTK Stadiontól, arról pedig, hogy a megfelelő helyre kerüljenek, a segélyszervezet gondoskodik a következő hetekben.

• 2013-11-25 17:44 „Dobjuk el a fakanalat!” – bemutatkoztak a diósgyőri hölgyek

A vasárnapi, DVTK – Videoton (2–2) mérkőzés előtt a Diósgyőri Női Szurkolói Klub közös fotózásra várta a csapat minden női szurkolóját. A hölgyek mintegy kétszázan képviseltették magukat, s elmondták, mi volt a célja kezdeményezésüknek, miért rajonganak a klubért.

• 2013-11-25 12:26 Vénusz-vereség Budapesten

Az utolsó percben kapott góllal 3–2-es vereséget szenvedett szombat este az ELTE-BEAC otthonában a DVTK-Vénusz a női futsal NB I 11. fordulójában. A miskolciak 17 ponttal továbbra is a negyedikek a tabellán.

• 2013-11-24 16:05 Pontot rabolt a Videoton

A listavezető Videotont fogadta a DVTK az NB I 15., utolsó „őszi” fordulójában vasárnap. Kleinheisler első percben lőtt góljára Bacsa gyorsan válaszolt, majd Kovács újra a vendégeknek szerzett vezetést. A második félidőben Gohér szabadrúgásból egyenlített, kialakítva a 2–2-es végeredményt.

• 2013-11-23 23:03 Minimális diósgyőri vereség Rózsahegyen

Szombaton délután Rózsahegyen lépett pályára a DVTK női kosárlabda-csapata. Peresztegi Nagy Ákos együttese 77-73-as vereséget szenvedett. A csapatok a negyedik negyed elejéig fej-fej mellett haladtak. Ezt követően 62-61-es DVTK vezetés után egy 13-0-s szériával 74-62-re lépett el a Rózsahegy és ezzel eldöntötte a találkozó sorsát.

• 2013-11-23 14:24 Szivics: taktikázni kell!

Vasárnap a Videotont fogadja a DVTK az NB I 15., utolsó „őszi” fordulójában. A piros-fehérek tíz napon belül háromszor találkoznak a székesfehérváriakkal, a bajnokin kívül kétszer a magyar kupában. Tomiszlav Szivics szerint a cél az, hogy feltegyék a habot a tortára, melyet eddig készítettek.

• 2013-11-22 20:42 Sült krumplit árulnak a DVTK focistái

Az elmúlt évekhez hasonlóan, idén is megtartják a McDonald's nemzetközi jótékonysági akcióját, a McHappy Day-t, melyhez az idei évben a DVTK labdarúgó csapata is csatlakozik. A McHappy Day célja, hogy a szervezők adományokat gyűjtsenek a súlyosan beteg kisgyermekek gyógyulását elősegítő budapesti és miskolci Ronald Házak számára.

• 2013-11-22 10:41 Gazdag hétvégi sportkínálat

A listavezetőt fogadja a DVTK, a vízilabdások a hibátlan őszi mérlegért utaznak Angyalföldre, a Jegesmedvék ismét két találkozót vívnak, az amerikaifocisták pedig Nyíregyházán tornáznak. Gazdag hétvége előtt állnak a miskolci sportbarátok.

• 2013-11-21 14:19 Együtt dobbannak a női szívek a DVTK-ért

A vasárnapi Videoton elleni bajnoki mérkőzés előtt a Diósgyőri Női Szurkolói Klub egy közös fotózásra várja a DVTK minden női szurkolóját.

• 2013-11-21 08:39 Dobj egy macit a DVTK meccsén!

Labdarúgó-mérkőzésen egyedülálló akciót hirdetett a DVTK a Katolikus Karitász segélyszervezettel. A jégkorongmeccseken már Miskolcon is megismert „Dobj egy macit” jegyében kezdődik a Videoton elleni, vasárnapi találkozó.