DVTK

• 2014-02-12 19:12 Hatvan ponttal nyert a DVTK

Az Aluinvent-DVTK hatvan ponttal legyőzte a vendég Vasast a női kosárlabda NB I középszakaszának szerdai mérkőzésén. A pasarétiek a harmadik negyedben csak hat pontot hoztak össze.

• 2014-02-12 12:32 Grumić már a csapattal edzett

Miközben a DVTK régi játékosai a Miracle Resort Hotel konditermében izzadtak és az FC Botoșani elleni mérkőzésre készültek, Miroslav Grumić utazással töltötte a keddi napot.

• 2014-02-11 21:01 Döntetlen a Botosani ellen

A második félidőben jó és erőtől duzzadó játékkal döntő fölényt harcolt ki a DVTK a román FC Botoșani ellen, és sikerült is kiegyenlíteni. A találkozó második felét már a lelátóról nézte az új igazolás, Miroslav Grumić is.

• 2014-02-11 10:31 Csertői szerint a DVTK csak hitegeti Borit

Cserői Aurél az MVM Paks vezetőedzője nyilatkozott az NSO TV-nek a törökországi Belekben, ahol edzőtáboroznak, ekkor fogalmazta meg vitriolos véleményét.

• 2014-02-11 09:15 Hivatalos: Miroslav Grumić a DVTK játékosa

Amit portálunk elsőként, már egy hete megírt hivatalossá vált. Hétfőn Diósgyőrbe érkezett és alá is írta szerződését Miroslav Grumić, aki támadóként Pécsett és Kaposvárott játszott az elmúlt években. A játékost Leisztinger Tamás hozzájárulásának köszönhetően tudta kivásárolni élő szerződéséből a DVTK.

• 2014-02-10 16:45 Székesfehérváron lesz a nyolcas döntő

A Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetségének döntése értelmében idén Székesfehérvár ad otthont a Női Magyar Kupa Nyolcas Döntőjének, március 21-23. között.

• 2014-02-10 15:39 Döntetlen a rangadón

A második helyen álló Rába ETO csapatát fogadta a DVTK-Vénusz a női futsal NB I. 15. fordulójában vasárnap délután. Az Egyetemi Körcsarnok nézőtere gyakorlatilag megtelt, a szépszámú közönség igazi parázs hangulatú rangadót láthatott, amelyen a Vénusz végül 4–4-es, értékes döntetlent harcolt ki – tájékoztatott a csapat facebook-oldala.

• 2014-02-10 09:58 Hozták a kötelezőt a lányok

Idegenben kezdte meg a középszakasz küzdelmeit az Aluinvent-DVTK női kosárlabdacsapata. Az NB I/A csoport 9. fordulójában a Zalaegerszegi TE NKK vendégei volt a Maikel López vezette alakulat és magabiztosan, nagy különbséggel nyertek.

• 2014-02-09 19:46 Vereség a törökországi másodikon is

A helyzeteit tökéletesen kihasználó - az egész mérkőzésen kétszer kapura lövő - kínai Hangzhou Greentown FC ellen hiába játszott mezőnyfölényben a DVTK, az meddőnek bizonyult.

• 2014-02-07 19:10 Kikapott Antalyában a DVTK

Hetedik felkészülési mérkőzésén az eddigi legerősebb játékerőt képviselő csapattal találkozott a DVTK az első törökországi mérkőzésen, ahol a játékvezető három büntetőt is ítélt – írja a dvtk.eu. Futács Márkó is tizenegyesből talált be, de ez kevés volt a három kazah góllal szemben.

• 2014-02-07 16:34 Ilyen lehet Miskolc 2020-ban

A Miskolc Településfejlesztési Stratégiáját bemutató kisfilmet először a január 29-ei városi évértékelő, programalkotó rendezvény közönsége láthatta. A film városrészenként, illetve a város életét meghatározó területenként vázolja fel a jövő főbb vonalait, amiben a már folyó beruházások éppúgy szerepelnek, mint közlekedési és oktatási intézményi fejlesztések, vagy a városrészi funkció-meghatározások – amiket együtt kell majd újratervezni.

• 2014-02-06 11:46 Boldog szülinapot, DVTK!

"Aki valaha felölti a DVTK címeres mezét, annak látni akarom tekintetében a fanatizmust, az erőt és a harci szellemet. Hiszem, hogy győzni fogunk, és egyszer mi leszünk a legnagyobbak."