DVTK

• 2014-03-29 14:14 A Puskás Akadémia elvitte a három pontot

Újra vereséget szenvedett a DVTK csapata a bajnokságban, ezúttal hazai pályán a Puskás Akadéma csapatától. A három büntetővel tarkított találkozón a hazaiak szerezték meg a vezetést, majd az egyenlítés után a vendégeknél volt az előny és az újabb egyenlítés is meg tudták szerezni a vezetést a 88-ik percben.

• 2014-03-28 14:10 „A győzelem a legjobb gyógyszer”

A Benczés Miklós vezette, Francisco Gallardóval felálló Puskás Akadémiát fogadja szombaton (14.00) a DVTK az NB I 22. fordulójában. Az újpesti botlás után a sok sérült ellenére csak a három pontot tartják elfogadhatónak a diósgyőriek.

• 2014-03-27 19:59 Harmincpontos miskolci siker!

A miskolci lányok hazai pályán harminc pontos különbséggel nyertek az MTK ellen a női kosárlabda NB I-ben, a középszakasz első szerdai összecsapásán. A Lopez-érában bajnoki mérkőzésen még veretlen diósgyőri lányok kicsit hektikus és hullámzó első félidőt követően magabiztos, parádés játékkal győzedelmeskedtek.

• 2014-03-27 18:08 MLSZ: több mint félmilliós büntetés az Újpestnek, 50 ezer a Diósgyőrnek

A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága a vasárnapi bajnokiján, illetve a Péccsel játszott mindkét Magyar Kupa-mérkőzésen tapasztalt szurkolói megnyilvánulások miatt is pénzbüntetéssel sújtotta az Újpest csapatát, mely így összesen 550 ezer forintot kénytelen fizetni.

• 2014-03-27 14:38 Továbbították az ügyészségnek

A héten nyílt levelet intéztek a szervezett diósgyőri szurkolói csoportok Miskolc rendőrkapitányához. Az írásban azt állítják, ittas miskolci rendőrök kerültek összetűzésbe DVTK-szurkolókkal az Újpest elleni, idegenbeli túra során. A levéllel kapcsolatban megkerestük a megyei főkapitányságot, akik csütörtökön válaszoltak.

• 2014-03-26 20:50 A legjobb négy között a Magyar Kupában a DVTK

A Magyar Kupa legjobb négy csapata közé jutott a DVTK, miután Futács Márkó első félidőben szerzett két találatával és Zoran Kostić második félidei góljával magabiztosan verte a Pápa csapatát.

• 2014-03-25 20:30 Kabátot eltiltották, de Futácsot is

Ülésezett az  Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága, amely csökkentette a Fradi pénzbüntetését, egy meccsre tiltotta el Futács Márkót a piros lapja miatt és kettőre Kabát Pétert a Marjanovic elleni szabálytalanság miatt.

• 2014-03-23 19:43 Újpesten hagyta a három pontot a DVTK

Újpesten lépett pályára a DVTK az OTP Bank Liga 21. fordulójában és korán kétgólos hátrányba került, amit később nem sikerült kiegyenlíteni.

• 2014-03-22 17:48 A játék a lényeg - de az eredmény sem lett rossz

A Miskolc Városi Szabadidőközpont adott otthont a Magyar Kerekesszékes Kosárlabda-bajnokság második fordulójának. A pontvadászat ebben az évben, a miskolci és a soproni együttes csatlakozásával indulhatott útjára, hiszen szervezett formában több mint egy évtizeden át csak a fővárosban működött a sportág. Az érintettek egybehangzó véleménye, hogy két éven belül megduplázható a létszám.

• 2014-03-22 09:58 "Ebben a bajnokságban nincsenek tuti mérkőzések"

A gondban lévő Újpesthez látogat vasárnap a DVTK, a legfrissebb hírek szerint megrendezik a találkozót az NB I 21. fordulójában. A mérkőzés előtt Tomiszlav Szivics vezetőedző mellett Nikházi Márk és Ivan Radoš nyilatkozott.

• 2014-03-21 22:28 Kiestek kosarasaink a kupából

Vereséget szenvedett a Soprontól a női kosárlabda magyar kupa Székesfehérváron rendezett küzdelmeiben az Aluinvent-DVTK, így a negyeddöntőben búcsúzott a küzdelmektől. Maikel López vezetőedzővel először kapott ki a csapat hazai együttestől.

• 2014-03-21 14:45 Újpest – DVTK: lesz meccs vasárnap

Egyelőre nincs végleges megoldás a nehéz helyzetben lévő Újpest FC labdarúgócsapatánál, az ugyanakkor biztos, hogy a gárda pályára lép vasárnap 16.30 órától a Diósgyőri VTK elleni hazai bajnokin.