DVTK

• 2014-04-10 16:18 A sereghajtó jön Diósgyőrbe

A tabella utolsó helyén álló Kaposvárt fogadja szombat este 6 órától a DVTK, az NB I 24. fordulójában. Tomiszlav Szivics csak a győzelmet tartja elfogadhatónak a kiesés ellen küzdő somogyiak ellen.

• 2014-04-08 14:08 Pénteken kezdődik a kosárpárharc

Miután megnyerte a 2013-14 évi bajnokság alapszakaszát az Aluinvent DVTK Miskolc, a rájátszásban 8. helyezett MTK Budapest csapatával mérkőzik az elődöntőbe jutásért.

• 2014-04-07 09:16 Váratlan vénuszos vereség

Hazai pályán kapott ki közvetlen riválisától, a Dunakeszitől a DVTK-Vénusz vasárnap a női futsal NB I felsőági rájátszásának 4. fordulójában.

• 2014-04-05 23:13 MK: a Loki ellen az elődöntőben

A Sport televízió Harmadik félidő című műsorában szombat este kisorsolták a magyar kupa elődöntőjének párosításait. A DVTK a bajnokságban listavezető Debreceni VSC-vel találkozik.

• 2014-04-05 21:53 Történelmet írt a DVTK

A női kosárlabda NB I középszakaszának utolsó fordulójában a Szekszárd együttesét fogadta az Aluinvent-DVTK csapata. Az utolsó negyed parádés játékának köszönhetően 31 pontos győzelmet aratott Maikel López együttese, így fennállása során először megnyerte a bajnokság ezen szakaszát.

• 2014-04-05 16:18 Újra nyert a Diósgyőr

Elhozta a három pontot Kispestről a DVTK az NB I 23. fordulójában. Futács Márkó a gólja után megsérült, a győztes találatot pedig első labdaérintéséből Zoran Kostić szerezte.

• 2014-04-04 17:37 Győzni utaznak Kispestre

A Budapest Honvédhoz látogat szombaton a DVTK az NB I 23. fordulójában. A két 33 pontos együttes mérkőzésén többek közt a negyedik hely a tét. Jó hír, hogy ezúttal nem nehezíti sérülés vagy eltiltás Tomiszlav Szivics munkáját, így újra elindulhat felfelé a csapat.

• 2014-04-03 18:40 Épülhet a DVTK-szabadidőpark Lillafüreden

A bontási munkák már elkezdődtek, egy hónapon belül pedig indulhat a Lillafüredi DVTK Szabadidőpark építése. A tervek szerint nyár közepére elkészül az ország első futball tematikájú ligete, ahol többek között kalandpark, sportpályák, játszótér és piknikező terület várja az érdeklődőket.

• 2014-04-02 20:02 Győrben is nyert a Diósgyőr

Győzni tudott Győrben is a DVTK a női kosárlabda NB I középszakaszának 9. fordulójában, így továbbra is a tabella élén áll – az utolsó forduló előtt. A csapat így már csak egy „kötelező” hazai győzelemre van attól, hogy az élről várja a rájátszást.

• 2014-04-01 19:51 MLSZ - Mérsékelt diósgyőri büntetés

A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága keddi ülésén - tárgyalás megtartása után - hatályában változatlanul fenntartotta az újpesti Kabát Péter korábbi, két mérkőzésre szóló eltiltását.

• 2014-04-01 17:39 A Ligakupa elődöntőjében a DVTK

Bacsa Patrik góljával nyert a Szigetszentmiklós otthonában a Diósgyőr kedden, így összesítésben 3-2 lett a párharc a DVTK javára. Ezzel a Diósgyőr jutott a Ligakupa elődöntőjébe.

• 2014-03-30 09:49 Szoros vénuszos vereség

Egygólos vereséget szenvedett a Rába ETO otthonában a DVTK-Vénusz szombaton, a női futsal NB I felsőági rájátszásának 3. fordulójában.