DVTK

• 2009-10-31 14:23 FTC-DVTK 1:3-nál félbeszakadt

Félbeszakadt a Ferencváros-Diósgyőr NB I-es bajnoki labdarúgó mérkőzés a 68. percben a hazai csapat szurkolóinak folyamatos rendbontása miatt.

• 2009-10-30 15:07 Menesztették a Fradi edzőjét

Bobby Davison helyét a hátralévő négy őszi meccsre a másodedző Csató Sándor és a tartalékcsapat vezetője, Craig Short veszi át, új edző később lesz.

• 2009-10-30 09:05 Nem kell a DVTK-nak a válogatott játékos

Végül is nem szerződteti a benini válogatott Anicet Adjamossit a Diósgyőr csapata. A játékos még a Mihalovce elleni edzőmeccsen győzte meg a szakmai stábot és jó ideje már Miskolcon edzett, ám az orvosi vizsgálatokon kiderült, nem egészséges.

• 2009-10-24 17:57 DVTK-Paks 0:0, Aczél Zoltán felajánlotta lemondását

Sajnos nem sikerült begyűjteni a 3 pontot a Diósgyőrnek a Paks ellen. Ennek ellenére elmozdult az utolsó helyről a DVTK. A mérkőzés után Aczél Zoltán felajánlotta lemondását. Az első félidő kiegyenlített küzdelmett hozott, annyi érdemleges eseménnyel, hogy a játékvezető kiállította a 41. percben a paksi Várit. A mérkőzésre kilátogató 3000 néző abban bízott, hogy a második félidőben sikerül megszerezni a győzelmet az emberhátrányba került vendégekkel szemben.

• 2009-10-24 08:50 Menesztették a Diósgyőr volt edzőjét

Megvált a Budapest Honvéd edzőjétől, Sisa Tibortól. A csapat nem nyert hazai mérkőzést július óta és ez így történt pénteken is, amikor is a Zalaegerszegtől szintén vereséget szenvedtek 1:0 arányban.

• 2009-10-23 06:34 Balajtit 300 ezer euróért vásárolhatják ki

Az U20-as válogatottal a világbajnokságon bronzérmet szerző besenyőtelki támadó 2012. június 30-ig kötelezte el magát a DVTK-val.

• 2009-10-21 09:54 Köszöntötték a bronzérmeseket

A miskolci városházán szerda délelőtt Káli Sándor, Miskolc polgármestere köszöntötte az egyiptomi U20-as labdarúgó-világbajnokságon bronzérmet szerző magyar válogatott két diósgyőri játékosát, Balajti Ádámot és Takács Pétert. A találkozó elején a családtagjaikkal érkező labdarúgók mellett a város sportvezetése, a DVTK vezetői és a szurkolók képviselői hallgathatták meg a két tehetséges fiatal egyiptomi élménybeszámolóját.

• 2009-10-18 08:24 Hazaérkeztek a bronzérmes fiataljaink

Több mint kétezer nagyon lelkes szurkoló, és legalább kétszáz újságíró, tévés, rádiós és fotós fogadta az egyiptomi világbajnokságról bronzéremmel hazatérő U20-as válogatottunkat, köztük a két diósgyőrit Balajti Ádámot és Takács Pétert.  A repülőgép szombat éjszaka landolt Ferihegy 2/A-n.

• 2009-10-17 16:37 Nyíregyháza - DVTK 1:1

A két csapat öszzeállítása:Nyíregyháza: Vojinovics - Cornaci, Zabos, Pákolicz, Bogdanovic, Miskolczi, Mboussi, Goia, Homma, Kiss, AndorkaDiósgyőr: Kovács - Lakatos, Milicic, Viskovic, Gohér, Ivancsics, Búrány, Lippai, Lipusz, Vukadinovic, ApostuJátékvezető: Solymosi Péter

• 2009-09-12 21:43 Pápai vereséget könyvelhet el a Diósgyőr

Lombard Pápa TFC - Diósgyőri VTK  2 - 1 (1 - 0) Pápa, Perutz Stadion, 2000 néző, vezette: Sulyok G. (Viszokai L., Kis Z.).Újoncként sorozatban negyedik győzelmét aratta a Pápa a Soproni Ligában.

• 2009-09-11 18:49 Két DVTK-s fiatal az U20-as VB-keretben

Egervári Sándor kihirdette huszonegy fős keretét a szeptember 24-én kezdődő egyiptomi U20-as világbajnokságra. Válogatottunk - amely a csoportmeccsek során 27-én Honduras, 30-án Dél-Afrika, majd október 3-án az Egyesült Arab Emirátusok ellen lép pályára - vasárnap délben három napra beköltözik az MLSZ telki edzőcentrumába, ahol hétfőn 9.30-kor sajtónyilvános edzést tart.

• 2009-09-10 23:09 Pontot kell szerezni az újonc ellen!

Tíz napos távollét után csütörtök óta ismét a DVTK mellett dolgozik Aczél Zoltán. A piros-fehérek szakvezetője korántsem igazolatlanul volt távol, másodállása a válogatott mellé szólította. Fájdalom, ő sem tudott csodát tenni, a magyar nemzeti gárda a helyére került, és elfoglalta a csoportban a neki dukáló negyedik helyet.