DVTK

Nyíregyháza - DVTK 1:1

2009-10-17 16:37

A két csapat öszzeállítása:Nyíregyháza: Vojinovics - Cornaci, Zabos, Pákolicz, Bogdanovic, Miskolczi, Mboussi, Goia, Homma, Kiss, AndorkaDiósgyőr: Kovács - Lakatos, Milicic, Viskovic, Gohér, Ivancsics, Búrány, Lippai, Lipusz, Vukadinovic, ApostuJátékvezető: Solymosi Péter

1' Gyászszünettel kezdődött a mérkőzés. Egy hazai törzsszurkoló hunyt el fiatalon, ő rá emlékeztek a mérkőzés előtt.

5' Egy szögletrúgást követően Milicic 1 méterről se bírta bekotorni a labdát. Óriási helyzet volt.

9' Lippai kapott sárga lapot Cornaci elleni szabálytalankodása miatt.

16' Lippai adott kitünő labdát Apostunak, azonban a csatár rosszul vette le a labdát és oda lett a nagy helyzet.

18' Újabb sárga lap. Ezúttal Viskovicnak.

20' Apostu lépett ki egyedül a hazai védők között, a kapus mellett is elvitte a labdát, aki ekkor elhúzta a lábát, 11-es. Ivancsics végezte el a büntetőt és a jobbra mozduló kapus mellett a kapu bal oldalába rúgta a labdát. (0:1)

22' Pákolicz visszagurítását 23 méterről Zabos a kapu fölé.

28' Homma adott be balról veszélyesen, de Kovács figyelt és lehúzta a beívelést.

33' Elég lagymatag játékkal telnek a percek, nem nagyon forognak a kapuk veszélyben. SOk szabálytalanság tördeli a folyaamtos játékot.

34' Vukadinovic lőtt kapura, de könnyen védett a hazai kapus.

39' Bogdanovic lőtt kapura egy gyorsan elvégzett szabadrúgást követően, de csúnyán célt tévesztett.

41' Lippai végezhetett el szabadrúgást 25 méterről, de Vojinovic biztosan védett.

45' Több említésre méltó esemény nem történt. Félidő.

46' A szünetben cserélt a Nyíregyháza. Pákolicz helyén Batizi-Pócsi a pályán.

53' Apostu került helyzetbe a 16-oson belül, de mellé lőtt.

54' Homma Bogdanovic összjátékot követően az utolsó pillanatban szabadított fel Viskovic.

59' Egyre inkább szorongat a Nyíregyháza, a Diósgyőr alig lépi át a félpályát.

60' Miskolczi végezhetet el szabadrúgást 30 méterről és egy hatalmas felsőkapufát rúgott.

61' Cserél a DVTK. Lipusz helyett Horváth lép pályára.

62' Cserél a Nyíregyháza. A pályán Bogdanovic helyett Szépál.

63' DVTK szöglet. Lippai beadását Ivancsics csúsztatta mellé. Nagy helyzet volt.

65' Apostu kapott sárga lapot Mboussi lerántásáért.

66' Újabb csere. Szabó V. be, Apostu le.

67' Batizi-Pócsi is besárgult Ivancsics felvágásáért.

68' Búrány lódult meg qa jobb oldalon. Egy szép csel után lövésre szánta el magát, de mellé ment volna a labda. Szabó V. azonban belepiszkált a lövésbe, és így a labda irányt változtatva a kapufán csattant.

69' Újabb sárga lap, ezúttal Huszáknak.

74' Homma hagyott ki egy nagy helyzetet miután egy hosszú előreíveést szépen mellel maga elé tett. A lövés azonban nem sokkal, de a kapu mellé ment.

78' Egyenlített a Nyíregyháza. Batizi-Pócsi lépett ki a védők között. Megpróbálta a kivetődő kapus felett átnyesni a labdát, ami sikerült is és a menteni igyekvő Lakatos testéről a kapuba jutott a labda (1:1).

82' Andorka helyére Márkus jött be a Nyíregyházába.

84' Próbálkozik a bekapott gól után bátrabban játszani a Diósgyőr, de nem sok veszélyt jelentenek a hazai kapusra továbbra se.

86' Szélpál kavargatott a jobb szélen, majd váraltlanul lövésre szánta el magát. Majdnem befért a lövése a bal felső sarokba.

87' Szabó V. kapott sárga lapot reklamálásért. Egy ellene elkövetett szabálytalankodás nem lefújását sérelmezte.

89' Cornaci szabadrúgása a sorfalról pattan a mezőnybe.

90' Három perc hosszabbítás.

91' Márkus lőtt 20 méterről a DVTK kapujára, de Kovács szépen védett.

92' Cserél a DVTK. Ivancsics helyett Horváth a pályán.

93' Solymosi lefújta a mérkőzést. A végeredmény 1:1