DVTK

• 2009-09-09 13:03 Az AVE lesz a mezszponzor

„Megegyeztünk!!! Új mezszponzora van a DVTK-nak!” – áll a hír a csapat hivatalos honlapján a www.dvtk.eu oldalon. A hosszú távra tervezett megállapodás részleteiről a jövő héten sajtótájékoztatón számolnak be. A több tízmilliós nagyságrendű támogatás az Európa számos országában jelen lévő AVE Kft.-től érkezik majd.

• 2009-09-05 15:18 A Magyar-kupában: Mándok-DVTK

A válogatott világbajnoki selejtezői miatt két hétig jelenleg szünetet tart a hazai labdarúgás első vonala. A DVTK legénysége azonban nem tölti ezt az időszakot tétlenül, hiszen a folytatásban igen nehéz erőpróbák várják a gárdát. A héten a foglalkozásokat Benczés Miklós és Földesi Károly pályaedzők, illetve Veréb György kapusedző tartották, mivel Aczél Zoltánnak a válogatott mellett akadt tennivalója.

• 2009-08-29 22:21 Szakadó eső, lesgyanús gól

A Vasas 1-0-s győzelmet aratott a Diósgyőr otthonában a Soproni Liga 6. fordulójában. A mérkőzés hatalmas küzdelmet, és egy lesgyanús helyzetből született gólt hozott, Lázok az 58. percben volt eredményes. Aczél Zoltán szakvezető a lelátón fejezte be a találkozót.

• 2009-08-27 18:19 Szombaton este: DVTK-Vasas

Szombaton este nyolc órától ismét hazai környezetben szerepel a DVTK labdarúgó csapata. A piros-fehérek ezúttal a Vasas együttesét látják vendégül. Az angyalföldiekkel egyszer már találkozott Aczél Zoltán vezető edző legénysége, és a Ligakupában kiadós vereséget mért vetélytársára.

• 2009-08-27 04:00 Ligakupa: a DVTK kikapott Nyíregyházán

A labdarúgó Ligakupa ötödik fordulójának szerdai mérkőzésein a Paks gólzáporos döntetlent játszott a Győrrel, simán verte a Diósgyőrt a Nyíregyháza.

• 2009-08-25 21:30 Három DVTK-s az U20-as világbajnokságra készülő válogatottban

Egervári Sándor kihirdette a szeptember 24-én kezdődő egyiptomi világbajnokságra készülő U20-as válogatott bő keretét. A listán szerepel két, a Liverpooltól kedden kölcsönadott játékos is: a következő időszakot az AEK Athénban töltő Németh Krisztián, valamint az ezután a Cordobában szereplő Simon András.

• 2009-08-24 15:37 Megváltozott a DVTK szerdai meccsének időpontja

A Ligakupa Nyíregyháza SFC – Diósgyőri VTK meccs az A-csoport 5. fordulójára kisorsolt összecsapását, a felek közös megegyezése alapján, a korábban jelzett időponttól két órával korábban, vagyis 17 órától rendezik meg Nyíregyházán.

• 2009-08-23 06:31 Edzői vélemények a diósgyőri süvölvények napjáról

Aczél Zoltán (DVTK): – Az első félidő 30. percéig mindent megvalósítottunk, utána kisebb rövidzárlat következett, ami picit megfogott minket. A második félidőben kemény védekezéssel sikerült kihúznunk és megérdemelten nyernünk.Tomislav Sivic (Kecskemét): - A három gyors gól sok ilyen rövid idő alatt, pedig abban az időszakban mi kezdeményeztünk. Ismerjük a problémákat, főleg a védekezés hiányának forrását, azon dolgozunk, hogy ezt korrigáljuk, és rátérjünk a győzelmi útra.

• 2009-08-22 12:05 Remek siker Diósgyőrben!

DVTK-KTE-Ereco: 4-1

• 2009-08-18 21:51 Köteles Belgiumba igazol Diósgyőrből

Megállapodott a belga Genkkel Köteles László kapus átigazolásáról a Diósgyőr labdarúgócsapata.

• 2009-08-18 14:01 Miskolcra jön Ivancsics

A Diósgyőr hivatalos honlapjának tájékoztatása szerint a klub megegyezett a Budapest Honvéddal Ivancsics Gellért klubcseréjéről, így a korábbi utánpótlás-válogatott középpályás Miskolcon folytatja pályafutását. Az még egyelőre kérdés, mennyire időre kötelezi el magát.

• 2009-08-15 22:20 Győri ETO - DVTK 3-1 (0-0)

Győr, 1500 néző, vezette: Kassai (Erős, ifj. Tóth V.). Győri ETO FC: Stevanovic - Fehér Z., Fomumbod, Stanisic, Szabó O. - Kiss M. - Pilibaitis, Józsi - Dudás, Kink, Dinjar. Vezetőedző: Pintér Attila.Diósgyőri VTK: Köteles - Lakatos, Viskovic, Horváth G., Gohér - Lippai, Takács P., Búrány, Lipusz - Balajti, Szabó V. Vezetőedző: Aczél Zoltán.