DVTK

Pápai vereséget könyvelhet el a Diósgyőr

2009-09-12 21:43

Lombard Pápa TFC - Diósgyőri VTK  2 - 1 (1 - 0)Pápa, Perutz Stadion, 2000 néző, vezette: Sulyok G. (Viszokai L., Kis Z.).Újoncként sorozatban negyedik győzelmét aratta a Pápa a Soproni Ligában.

Lombard Pápa Termál FC
:
Szűcs L. - Nagy S., Tóth G., Farkas A., Rajnay - Varga G., Gyömbér, Heffler - Bárányos - Rebryk, Bali. Vezetőedző: Véber György.
Diósgyőri VTK:
Kovács Z. - Lakatos, Milicic, Horváth G., Gohér - Huszák, Takács P., Búrány, Lippai - Balajti, Ivancsics. Vezetőedző: Aczél Zoltán.

Mindkét csapat idegesen kezdte a mérkőzést, sok technikai hibát látott a közönség. Heffler vezető gólja után felébredtek a vendégek és három nagy helyzetet is elhibáztak, de a félidő végén a Lombard magához ragadta a kezdeményezést és már ekkor növelhette volna előnyét.

A szünetet követően - közvetlenül a középkezdés után - Bali szép támadás végén gólt szerzett, amely teljesen megnyugtatta a hazaiakat. A folytatásban a DVTK mindent egy lapra feltéve rohamozott, ám erejéből csak a szépítésre futotta. A házigazdák kapujában Szűcs remek teljesítményt nyújtott.

Gólszerző:
Heffler (1-0) a 13., Bali (2-0) a 48., Ivancsics (2-1) a 90+4. percben.

Sárga lap:
Bali a 3., Takács P. a 10., Gyömbér a 18., Huszák a 33., Búrány a 86., Lakatos a 90+1.  percben.

Csere:
Takács P. helyett Lipusz az 52., Varga G. helyett Orosz az 59., Balajti helyett Nagy R. a 66., Heffler helyett Mészáros a 76., Bárányos helyett Venczel a 89. percben.