DVTK

DVTK-Paks 0:0, Aczél Zoltán felajánlotta lemondását

2009-10-24 17:57

Sajnos nem sikerült begyűjteni a 3 pontot a Diósgyőrnek a Paks ellen. Ennek ellenére elmozdult az utolsó helyről a DVTK. A mérkőzés után Aczél Zoltán felajánlotta lemondását. Az első félidő kiegyenlített küzdelmett hozott, annyi érdemleges eseménnyel, hogy a játékvezető kiállította a 41. percben a paksi Várit. A mérkőzésre kilátogató 3000 néző abban bízott, hogy a második félidőben sikerül megszerezni a győzelmet az emberhátrányba került vendégekkel szemben.

Ennek megfelelően nagy vehemenciával vetette bele magát a DVTK a második félidőben a játékba. Sokszor alig tudott átjönni a Paks a félpályán, annyira beszorította a Diósgyőr, de sajnos a győztes gólt nem sikerült megszerezni és maradt a 0:0. Nézze meg a mérkőzés képeit itt!

A mérkőzés után váratlan fordulatként felajánlotta lemondását Aczél Zoltán, a diósgyőriek trénere. A fiatal szakember elmondása szerint a meccset követően találkozik a klub vezetőivel, ahol átbeszélik a mérkőzés és az utóbbi hetek tapasztalatait. Gellei Imre, a Paks szakvezetője arra kérte kollégáját, hogy ne hozzon elhamarkodott döntést és maradjon a piros-fehérek élén.

Csapatok:

Diósgyőri VTK: Kovács Z. - Bognár Zs., Milicic, Viskovic, Horváth G. - Vukadinovic, Búrány, Lippai, Ivancsics - Balajti, Szabó V. Vezetőedző: Aczél Zoltán.

Paksi FC: Kovács A. - Horváth L., Éger, Szabó J., Vári - Heffler, Böde, Sipeki, Urbán - Kiss T., Tököli. Vezetőedző: Gellei Imre.