Sport

• 2014-07-04 20:46 A németek jutottak elsőként a négy közé

A német válogatott 1-0-s győzelmet aratott a francia csapat felett a brazíliai labdarúgó-világbajnokság pénteki negyeddöntőjében, ezzel elsőként került a legjobb négy közé.

• 2014-07-04 18:12 Egymással küzdöttek a bírók

Öt törvényszék – Balassagyarmat, Eger, Debrecen, Nyíregyháza és Miskolc –, valamint a Debreceni Ítélőtábla részvételével regionális bírósági sportnapot szervezett a Miskolci Törvényszék pénteken a Miskolci Egyetem sportcsarnokában.

• 2014-07-04 17:43 Wimbledon - Babosék a döntőben női párosban

Babos Tímea, oldalán Kristina Mladenoviccsal bejutott a női páros fináléjába pénteken a wimbledoni teniszbajnokságon, miután két szettben legyőzte az Andrea Petkovic, Magdalena Rybarikova német, szlovák duót.

• 2014-07-04 09:34 Gólözön a medencében - a feljutás most elmaradt

Vajon sikerül-e egyenlíteni? Ez a kérdés fogalmazódott meg azokban a szurkolókban, akik csütörtökön este kilátogattak Miskolcon a Kemény Dénes Városi Uszodába, ahol az OB I-es vízilabda-bajnokságba jutásért megrendezett osztályozó mérkőzés második felvonását rendezték.

• 2014-07-04 08:52 Tour de France - Contador-Froome csata várható

Elsősorban a kétszeres győztes spanyol Alberto Contador és a címvédő brit Chris Froome csatájára lehet számítani a világ leghíresebb országúti kerékpáros viadalán, a szombaton kezdődő 101. Tour de France-on.

• 2014-07-03 20:00 Győzelemmel tért vissza a nemzetközi kupaporondra a DVTK

16 év után ismét nemzetközi kupamérkőzést játszott csütörtök este a DVTK. Az új debreceni stadionban a máltai Birkirkara FC-t fogadták a piros-fehérek az Európa-liga első selejtezőkörében. Mezőnyfölényét a 34. percben tudta gólra váltani a Diósgyőr, de alig egy perc elteltével egalizált az ellenfél. A második félidő első percében azonban emberhátrányba került a Birkirkara, így egy félidőn át előnyben játszhatott a Diósgyőr. Végül a 93. percben csak sikerült kicsikarni a győzelmet, így egygólos előnnyel utazik jövőhéten Máltára a DVTK.

• 2014-07-03 17:27 Babosék elődöntősök női párosban

Babos Tímea oldalán Kristina Mladenoviccsal bejutott a női páros elődöntőjébe csütörtökön a wimbledoni teniszbajnokságon, miután három szettben legyőzte az Alla Kudrjavceva, Anastasia Rodionova orosz, ausztrál duót.

• 2014-07-03 16:28 Európa-bajnok a Miskolci Majorette Együttes Senior csoportja

Erdélyben, Székelyudvarhelyen rendezték meg június 27-29. között a Látványtánc Európa-bajnokságot, ahonnan a Miskolci Majorette Együttes Senior csoportja két aranyéremmel tért haza.

• 2014-07-03 10:28 A magyarok harmadát érdekli a vb

Minden harmadik magyart foglalkoztatja a brazíliai labdarúgó-világbajnokság – derült ki a Tárki júniusi felméréséből.

• 2014-07-03 09:57 Harsányi Tamás magyar bajnok a hegyen

A Miskolc Városi Sportiskola (MVSI) színeit képviselő, Nyékládházán élő Harsányi Tamás sikerével ért véget június 29-én, Felsőtárkányban a II. Nyílt Hegyifutó Maraton Országos Bajnokság.

• 2014-07-03 09:23 Megyei vitorlás bajnokság

Már csak néhány nap választja el a vitorlás sportág szerelmeseit attól, hogy rangos viadal keretében mérjék le felkészültségüket, illetve tudásukat. Július 12-én és 13-án ugyanis Hejőkeresztúrban rendezik meg a megyei vitorlás bajnokságot.

• 2014-07-02 18:26 Vasárnapi meccsekkel kezd a DVTK

A DVTK európa-ligás kötelezettsége miatt az NB I első hat fordulójában vasárnaponként lép pályára.