• 2014-07-06 12:09 Düsseldorfi férfi vízilabdatorna: tökéletes mérleggel első a magyar válogatott

A magyar vízilabda-válogatott százszázalékos teljesítménnyel megnyerte a Németország Kupáért kiírt düsseldorfi tornát: Benedek Tibor szövetségi kapitány csapata az Egyesült Államok együttesét győzte le 12-11-re vasárnap.

• 2014-07-06 11:18 Harmadik lett a MEAFC

Újabb bajnoki sorozat zárult le a napokban, ugyanis befejeződött a férfi kosárlabda megyei bajnokság. A rendezvény hétről-hétre alkalmat adott a csapatoknak, hogy megmérettessék magukat, játékalkalmat biztosított, így minden résztvevőnek hasznos volt.

• 2014-07-06 09:24 Döntőben az Acélcsapat!

A Divízió I döntőjébe jutott a Miskolc Steelers amerikaifutball-csapata, miután hazai pályán "lenullázta" szombaton a Budapest Titanst a sorozat elődöntőjében.

• 2014-07-05 21:55 Csatárt igazolt a DVTK

A bükfürdői edzőtáborban csatlakozott a DVTK csapatához a 23 éves 196 centiméter magas csatár, Takács Tamás, aki azóta három felkészülési mérkőzésen is pályára lépett. Szombaton délelőtt a Tatran Prešov ellen gólpasszal szolgálta ki Csirszki Martint, majd az esti edzés előtt aláírta szerződését.

• 2014-07-05 20:46 Huszonnégy év után elődöntőben az argentinok

Az argentin válogatott 1-0-s győzelmet aratott a belga csapat felett a brazíliai labdarúgó-világbajnokság szombati első negyeddöntőjében, ezzel a németek és a brazilok után harmadikként a legjobb négy közé jutott.

• 2014-07-05 18:22 Kikaptak Babosék a Grand Slam-döntőben

Babos Tímea - oldalán a francia Kristina Mladenoviccsal - kikapott a női páros szombati fináléjában a wimbledoni teniszbajnokságon.

• 2014-07-05 15:48 Rosberg nyerte az időmérőt

A világbajnoki pontversenyben vezető Nico Rosberg, a Mercedes német pilótája volt a leggyorsabb a Forma-1-es Brit Nagydíj szombati időmérő edzésén, így ő indulhat majd az első rajtkockából a vasárnapi futamon.

• 2014-07-05 14:04 Országos csúcs pályakerékpárban

Szalontay Sándor megdöntötte pályakerékpárban a 200 méteres repülőrajtos időfutam fedettpályás országos csúcsát.

• 2014-07-05 13:01 Ikszelt a DVTK

Zártkapus felkészülési mérkőzést játszott szombaton a DVTK a szlovák Tatran Prešov ellen. Az edzőmeccs 1–1-es döntetlennel zárult.

• 2014-07-05 11:51 Négy között a vb-n Dubei Debóráék

Elődöntős a csehországi világbajnokságon az U17-es magyar leány kosárlabda-válogatott. Mészárosné Kovács Andrea tanítványai remek, fordulatos mérkőzésen 61-51-re legyőzték Japánt a negyeddöntőben.

• 2014-07-05 10:49 Vége Neymar világbajnokságának

Csigolyatörést szenvedett a kolumbiaiak elleni pénteki negyeddöntőben Neymar, a brazilok sztárcsatárja, így a válogatottnak a labdarúgó-világbajnokság hátralévő részében nélkülöznie kell a játékost - jelentette be a csapat orvosa, Rodrigo Lasmar.

• 2014-07-05 08:20 Elődöntős Brazília

A házigazdák válogatottja 2-1-re legyőzte Kolumbia csapatát a brazíliai labdarúgó-világbajnokság pénteki második negyeddöntőjében, ezzel 2002 után újra bejutott a legjobb négy közé.