• 2014-07-14 08:23 Világbajnok Németország

Véget ért a XX. labdarúgó-világbajnokság: Németország negyedik aranyérmét szerezte meg, miután a vasárnapi döntőben hosszabbítás után 1-0-ra nyert Argentína ellen. A szombati bronzmeccsen Hollandia 3-0-ra győzte le a házigazda Brazíliát.

• 2014-07-13 22:11 Döntő: Németország-Argentína 0-0, félidő

Nem hozott gólt a Németország-Argentína döntő első félideje a brazíliai labdarúgó-világbajnokságon vasárnap, így a szünetben 0-0-s eredménnyel vonulhattak öltözőbe a csapatok.

• 2014-07-13 21:02 A triatlonosok vegyesváltó vb-jén bronzérmes a magyar csapat

Bronzérmes lett a triatlonosok vasárnap rendezett vegyesváltó világbajnokságán a Kovács Zsófia, Tóth Tamás, Vanek Margit, Vanek Ákos összeállítású magyar csapat.

• 2014-07-13 20:28 Öttusa Eb - Aranyérmes a magyar csapat

Aranyérmet nyert a magyar csapat a férfiak hagyományos versenyében a székesfehérvári öttusa Európa-bajnokságon.

• 2014-07-13 19:37 Öt futam, élvezetes verseny a Mályi tavon

1961-ben történt, hogy Mályiban – az akkor még kristálytiszta kavicsbánya-tó vizén – horgászni indult  a bírósági üdülőben pihenő Molnár Adorján. Csónakjával a tó szemközti partjára evezett, s mikor délidőben visszaindult az üdülőbe, azért, hogy gyorsabb legyen, a nála lévő pokrócot maga előtt kitartva, a hátszél segítségével, sokkal hamarabb visszaért ladikjával.

• 2014-07-13 15:46 Vízilabda Eb - A sportág jövőjét is befolyásolhatja a budapesti torna

Gyárfás Tamás szerint a hétfőn kezdődő margitszigeti vízilabda Európa-bajnokság olyan jelentős esemény, amely a sportág jövőjét is nagyban befolyásolhatja.

• 2014-07-13 14:36 Kajak-kenu Eb - Egy arany- és két ezüstérem 200 méteren

A magyar versenyzők egy arany- és két ezüstérmet gyűjtöttek a vasárnapi 200 méteres döntőkben a németországi Brandenburgban zajló kajak-kenu Európa-bajnokságon.

• 2014-07-13 10:36 Vb-2014 - Góllövőlista

A brazíliai labdarúgó-világbajnokság góllövőlistája:

• 2014-07-13 10:07 Erősíthet a Volán

Fontos döntéseket hoztak a közeli napokban megtartott ülésen a Magyar Asztalitenisz Szövetség elnökségi ülésének résztvevői. Döntések sorát hozták meg, a szakosztályok és a játékosok által különleges érdeklődéssel várt versenynaptárt hétfőtől teszik közzé a honlapon.

• 2014-07-13 09:15 Hatalmas lökést adhat az atlétáknak az új centrum

Épül az új atlétikai központ, futószalagon éreznek az országos bajnoki címek, a versenyszezon közepén állunk – a Miskolc Városi Sportiskola atlétikai szakosztálya mozgalmas hónapokat él. A serdülő ob előtt arra kértük Tigyi József szakágvezetőt, értékelje az év mögöttünk hagyott versenyeit, s tekintsen előre mind a közelgő megmérettetéseket, mind az Egyetemvárosban épülő komplexumot tekintve.

• 2014-07-13 08:15 A hollandoké a bronzérem, borzalmas bírói ítéletek

A holland válogatott szerezte meg a bronzérmet a brazíliai labdarúgó-világbajnokságon, ugyanis a szombati helyosztón 3-0-ra legyőzte a hazai csapatot.

• 2014-07-12 21:00 Már Miskolcon is hódít a petanque

Első alkalommal, de hagyományteremtő céllal rendeztek Miskolcon petanque bajnokságot szombaton – mindjárt nemzetközi mezőnnyel, hiszen a magyar csapatok mellett francia résztvevői is voltak a jó hangulatú versenynek. A belvárosi ligetben 8 csapat mérte össze tudását. A szervező miskolci Alliance Française a francia forradalom 225. évfordulójának tiszteletére rendezte meg a bajnokságot.