• 2014-06-30 12:36 DVTK – már a stadionoknál is kapható belépő

A mai napon elindult a jegyértékesítés a Diósgyőri Stadionnál és a debreceni Nagyerdei Stadionnál is a csütörtöki DVTK – FC Birkirkara Európa Liga mérkőzésre – tájékoztatott a klub.

• 2014-06-30 11:41 Miskolci Jegesmedvék – Matt Boyle visszatér Miskolcra

A tavalyi Jegesmedve-csapat egyik közönségkedvenc játékosa visszatér a következő szezonban is – tájékoztatott a klub.

• 2014-06-30 11:14 Első magyar csapatként a Ferencváros kedden kezd

Első magyar csapatként a Ferencváros már kedden megkezdi szereplését a nemzetközi labdarúgó kupaporondon: a bajnoki bronzérmes fővárosiak az Európa Liga-selejtező első fordulójában a máltai Sliema Wanderers vendégeként lépnek pályára 17.45 órától.

• 2014-06-30 09:45 MVSI: Fedor és Tyukodi a válogatottban!

Egymást érik a korosztályos magyar bajnokságok az atlétikai versenyszezonban. A múlt hétvégén Zalaegerszegen az ifik, míg a mostanin a junior és utánpótláskorú versenyzők adhattak számot felkészültségükről.

• 2014-06-30 08:34 Costa Rica történelmi sikere

Costa Rica válogatottja 1-1-es döntetlen követően, 11-esekkel 5-3-ra legyőzte a görög csapatot a brazíliai labdarúgó-világbajnokság vasárnapi második nyolcaddöntőjében, ezzel története során először bejutott a legjobb nyolc közé.

• 2014-06-29 22:13 Hét magyar érem a korosztályos kajak-kenu Eb-n

A magyar versenyzők hét érmet, köztük két aranyat szereztek a franciaországi Mantes-en-Yveliness-ben vasárnap zárult ifjúsági és U23-as kajak-kenu Európa-bajnokságon.

• 2014-06-29 20:57 Drámai végjátékban fordítottak a hollandok

A négy évvel ezelőtt döntős holland válogatott a hajrában fordítva 2-1-re legyőzte a mexikói csapatot a brazíliai labdarúgó-világbajnokság első vasárnapi nyolcaddöntőjében.

• 2014-06-29 20:29 Nullázott a Renegades

42–0-ra legyőzte a Rebelst vasárnap az Ifi-pályán a Miskolc Renegades amerikaifutball-csapata, így magabiztosan jutott a Divízió II elődöntőjébe.

• 2014-06-29 20:20 Rózsa Balázs és Szurominé Pulsfort Diána az országúti bajnok

Rózsa Balázs és Szurominé Pulsfort Diána nyerte a kerékpárosok országúti országos bajnokságát, amelyet Ibrány térségében, 15 kilométeres körpályán rendeztek meg vasárnap.

• 2014-06-29 17:15 Rózsa Csilla ezüstérmet nyert az orosz nyílt golfbajnokságon

Ezüstérmet nyert a 17 éves Rózsa Csilla a Moszkva környékén rendezett 23. orosz nyílt felnőtt golfbajnokságon.

• 2014-06-29 14:56 Sportújságírók Világnapja: kitüntetések és Hoffer Kupa

Almási László és László Sándor fotóriporter, valamint Thékes István újságíró kapott Életműdíjat a Magyar Sportújságírók Szövetsége (MSÚSZ) Világnapi ünnepségén vasárnap.

• 2014-06-29 13:52 Vb-2014 - Várható összeállítások, program

A brazíliai labdarúgó-világbajnokság hétfői programja a várható összeállításokkal.