VB 2014

• 2014-07-13 22:11 Döntő: Németország-Argentína 0-0, félidő

Nem hozott gólt a Németország-Argentína döntő első félideje a brazíliai labdarúgó-világbajnokságon vasárnap, így a szünetben 0-0-s eredménnyel vonulhattak öltözőbe a csapatok.

• 2014-07-13 08:15 A hollandoké a bronzérem, borzalmas bírói ítéletek

A holland válogatott szerezte meg a bronzérmet a brazíliai labdarúgó-világbajnokságon, ugyanis a szombati helyosztón 3-0-ra legyőzte a hazai csapatot.

• 2014-07-02 08:55 Belgium 28 év után a legjobb nyolc között

A belga válogatott hosszabbításban 2-1-re legyőzte az amerikai csapatot a brazíliai labdarúgó-világbajnokság utolsó, keddi nyolcaddöntőjében.

• 2014-06-26 10:15 Vb 2014: újabb edző mondott le a sikertelen szereplés miatt

Távozik posztjáról Alberto Zaccheroni, a világbajnoki csoportjában utolsó helyen záró japán labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya.

• 2014-06-24 21:53 Vb-2014: totális európai csőd a D csoportban

A továbbjutását már korábban bebiztosító Costa Rica gól nélküli döntetlent játszott a biztos kieső Angliával a brazíliai labdarúgó-világbajnokság D csoportjának keddi harmadik fordulójában. A kvartett másik mérkőzésén az uruguayi válogatott 1-0-ra legyőzte az olasz csapatot, így riválisát kiejtve továbblépett a nyolcaddöntőbe.

• 2014-06-17 11:18 Gólrekordot dönthet a Vb?

Magas a brazíliai labdarúgó-világbajnokság eddigi gólátlaga, ha a csapatok hasonlóan termékenyek maradnak, megdőlhet a gólrekord.

• 2011-08-28 08:44 Zöld Nyíl: megszűnő terelések, végleges forgalmi rend

Több helyen – a Baross Gábor utcán és a Harmadik utca, Első utca, Andrássy utca szakaszon – is helyreáll a forgalmi rend, vagy beáll az új közlekedési rend augusztus 29-től, azaz hétfőtől – közölte a Miskolc Városi Közlekedési (MVK) Zrt.

• 2010-07-28 11:41 Leváltották Maradonát

A mai napon az Argentin Labdarúgó-szövetség honlapján hivatalosan is bejelentették, hogy Diego Maradona nem folytatja a válogatott kispadján.

• 2010-07-15 18:14 Showman lett a világbajnok spanyol kapusból - videó!

Pepe Reina, a dél-afrikai világbajnokságon győztes spanyol labdarúgó-válogatott kapusa műsorvezetőket, showmaneket megszégyenítő magabiztossággal konferálta fel a madridi ünnepségen játékostársait, mindegyiket egy-egy kedves jelzővel, szóval illetve. A több tízezres közönség pedig partnere volt a futballisták bemutatásában, hangosan skandálta a soros játékos nevét.

• 2010-07-15 13:17 Spanyolország világbajnok - legomeccs videóval!

Egy lego-rajongó több meccset elevenített meg legofigurák segítségével, így nem maradhatott ki a sorból Hollandia-Spanyolország vb-döntő sem.

• 2010-07-15 09:04 VB: argentin lány lett a legszexibb szurkoló (videóval)

A gaúchok ha futballban nem is, szépségben a világ tetejére értek – legalábbis egy népszerű hazai internetes portál szavazásán. Az olvasók Miss Argentínát választották a dél-afrikai labdarúgó-világbajnokság legszebb szurkolójának.

• 2010-07-12 08:47 Spanyolország a világbajnok

Nehéz, vontatott és gólszegény mérkőzést hozott a Dél-Afrikában megrendezett világbajnoki döntő. Hollandia és Spanyolország a rendelkezésre álló 90-percben sem tudta eldönteni ki vegye át a történelmi címet jelképező arany kupát.