• 2014-07-15 18:12 Remekül selejteztek a magyar női kardozók

Mind a négy magyar női kardozónak jól sikerült a selejtező a kazanyi vívó-világbajnokság keddi nyitónapján, valamennyien biztosították a helyüket a 64-es főtábla pénteki küzdelmeiben.

• 2014-07-15 17:03 Százezrek ünnepelték Berlinben a világbajnok német csapatot

Több százezren ünnepelték kedden Berlinben a brazíliai világbajnokságról hazatért német labdarúgó-válogatottat.

• 2014-07-15 13:00 Repülőhollandi-vb - Majthényiék parádés rajtja

Kiválóan kezdett a Majthényi Szabolcs, Domokos András páros a skóciai Largsban zajló Repülőhollandi-világbajnokságon, a kilencszeres győztes magyar páros ugyanis mindkét hétfői futamot megnyerte.

• 2014-07-15 11:16 Schweinsteiger újabb trófeákat akar

A vasárnapi világbajnoki döntőben aratott győzelem után már a jövőre gondol, és további trófeákat akar nyerni Bastian Schweinsteiger, a német labdarúgó-válogatott középpályása.

• 2014-07-15 10:05 Szűz terepről ezüst

Beindult a rádiós tájfutó-gépezet, s már egymást követik a válogató versenyek. A hét végén is pályára szólította egy ilyen viadal a sportág hazai legjobbjait, akik között természetesen ott volt a miskolci Európa-bajnok Kovács Attila Gábor is.

• 2014-07-15 09:41 Vb-re készülnek a veteránok

Augusztus 26. és szeptember 1. között Belgrádban rendezik meg a Veterán Birkózó Világbajnokságot. Az évek óta érmekkel záró és kimagaslóan teljesítő diósgyőri veteránok is indulnak a szerbiai viadalon.

• 2014-07-14 20:18 A Debrecen és a Győr mérkőzéseit adja az M2

Az M2-n lesz látható élőben a magyar bajnok Debrecen keddi Bajnokok Ligája-, valamint a Győr csütörtöki Európa Liga-selejtező mérkőzése. A DVTK mérkőzését jelen állás szerint nem közvetítik.

• 2014-07-14 16:23 MK: a Vasassal kezd a DVTK

A Magyar Labdarúgó Szövetség székházában hétfőn készítették el az első kör programját, amelyben 128 klub szerepel. Az első osztályú csapatok a korábbi évekkel ellentétben már a legelejétől részt vesznek a sorozatban, igaz, kiemeltként az első két fordulóban kizárólag alacsonyabb osztályban szereplő együttesekkel kerülhetnek össze.

• 2014-07-14 14:49 Gelei Vince távozott a Diósgyőrtől

Elhagyta Diósgyőrt Gelei Vince, a DVTK harmadik számú kapusa, aki az U21-es csapatban kapott rendszeres játéklehetőséget, de bemutatkozott a felnőttek között is.

• 2014-07-14 13:42 19.45-kor és 20.30-kor játszik a DVTK

A Litex Lovecs ellen játszik a DVTK az UEFA Európa Liga második selejtező körében, az első találkozóra idegenben kerül sor csütörtökön este helyi idő szerint 20:45-től (közép-európai idő szerint 19:45).

• 2014-07-14 10:31 Döntőben a Renegátok is

Hatalmas fölénnyel nyerte meg a Divízió II elődöntőjét a Miskolc Renegades, 44–2-re legyőzte a Nyíregyháza Tigers II-t az Ifi-pályán. A döntőben a Budapest Hurricanesszel csapnak majd össze az aranyért.

• 2014-07-14 10:24 Tizenkét érmet nyertek a magyarok az ifjúsági úszó Eb-n

Három arany-, négy ezüst- és öt bronzérmet szereztek a magyar úszók az Utrechtben rendezett ifjúsági úszó Európa-bajnokságon.