• 2014-07-21 09:47 Színvonalas csaták a homokban

A terveknek megfelelő ütemben zajlottak szombaton és vasárnap is Miskolcon az idei strandröplabda országos bajnokság negyedik fordulójának mérkőzései. A második nap végére kialakult a legjobb négy mezőnye, sőt, a hölgyeknél (igaz, éjszakába nyúló mérkőzéseken) már az elődöntőket is lejátszották.

• 2014-07-21 09:19 Kikapott a nyolcaddöntőben a női kardválogatott

Nem sikerült borítania a papírformát az első mérkőzésén a női kardválogatottnak a kazanyi vívó-világbajnokságon, így a folytatásban a legjobb esetben a kilencedik helyen végezhet.

• 2014-07-20 21:14 Német Nagydíj: Rosberg győzött, Hamilton nagyot sprintelt

Borulásos rajtbaleset Massa és Magnussen összeérése után, pikáns csaták többnyire két, néha három résztvevővel, kigyulladó Toro Rosso, pálya közepén lefulladó Sauber, tizenhét helyet javító Hamilton, könnyedén nyerő Rosberg. Címszavakban ez a 2014-es Német Nagydíj cselekménye.

• 2014-07-20 18:21 Úszó Ob: Hosszú Katinka nyolc arannyal végzett Debrecenben

Hosszú Katinka 200 méter gyorson, 200 méter háton és 200 méter vegyesen is győzött a Debrecenben zajló úszó országos bajnokság szombati zárónapján, így nyolc aranyéremmel zárta a viadalt. Gyurta Dániel nagy fölénnyel és kiemelkedő idővel nyerte meg a 200 mellet, amivel jelenleg az 5. lett a világranglistán.

• 2014-07-20 15:44 Kiss Pál Tamás két második helyet ért el új csapatában

A magyar pilóta az AutoGP ausztriai futama előtt ment át az osztrák Zele Racingtől a brit Virtuosihoz, és a Red Bull Ringen rögtön mindkét futamon dobogóra állhatott.

• 2014-07-20 15:40 Bajnok a Renegades!

Kiegyensúlyozott és végig izgalmas mérkőzésen nyerte meg szombaton az idegek csatáját és a VI. Duna Bowl-t a Miskolc Renegades. A csapat 2015-től a Divízió I-ben folytatja tovább. Miskolc Renegades – Budapest Hurricanes II: 38-21

• 2014-07-20 13:36 Nyolc klub vitorlázói vetélkedtek

Három napon keresztül mozgalmas volt az élet a Hejőkeresztúr tavon, ugyanis a Miskolc-Mályi Vitorlás Club itt rendezte meg a 3. sikló flottabajnokságot, amelyet finn 5 tó bajnokságnak is gyakran emlegetnek. Ez a vetélkedés számít az idény legrangosabb, legnépesebb mezőnyt felvonultató versenyének, ráadásul most a kedvező szélviszonyok miatt igen színvonalas eseményt rendezhetett meg az MMVSC.

• 2014-07-20 12:18 Budapesten lesz az asztalitenisz Európa-bajnokság

Budapest rendezheti 2016-ban az asztaliteniszezők Európa-bajnokságát. A viadalon az egyéni számok, azaz az egyesek, egynemű párosok és vegyes párosok küzdelmeit bonyolítják majd le.

• 2014-07-20 10:45 Vívó-vb - Szász Emese a legjobb 16 között

Két győzelemmel bejutott a legjobb 16 közé Szász Emese a női párbajtőrözők versenyében a kazanyi vívó-világbajnokságon. Révész Julianna és Budai Dorina egy asszót nyert, Tóth Hajnalka pedig az első fordulóban búcsúzott.

• 2014-07-19 15:27 Kiss Pál Tamás a második helyről indulhat Ausztriában

Új csapata, a Virtuosi UK színeiben a második leggyorsabb volt az AutoGP osztrák futamának időmérő edzésén Kiss Pál Tamás. A pole pozíciót Kimiya Sato szerezte meg.

• 2014-07-19 14:53 Három jelölt van a brazil válogatott kispadjára

A világbajnoki kudarcot követően lemondott posztjáról Luiz Felipe Scolari, akinek utódját keresik most Brazíliában. Egyenlőre három név van a talonban, mindhárman brazilok, egyikőjük pedig nemrégiben már ült a Selacao kispadján.

• 2014-07-19 08:39 Meglepetések a strandröpi-bajnokságon

Kiadós meglepetésekkel kezdődött meg pénteken késő délután az idei strandröplabda országos bajnokság negyedik fordulója! A szervezők a Városház téren egy, a Selyemréti strandon pedig három pályát jelöltek ki, ezeken vette kezdetét a csatározás.