DVTK

• 2008-10-24 15:58 Három pont kell Siófokról!

A DVTK labdarúgói legutóbb értékes, 0–0-s döntetlent értek el hazai környezetben az Újpest ellen. Ezen a találkozón mutatkozott be a piros-fehérek kispadján Sisa Tibor, akivel két és fél évre szóló szerződést kötöttek a klub irányítói.

• 2008-10-20 10:17 Jó játék, gól nélkül

Küzdelmes, jó játékot igen, gólt azonban nem láthattak a nézők a Soproni Liga 11. fordulójának egyetlen vasárnapi mérkőzésén, a DVTK-Újpest FC-találkozón. A diósgyőriek első bajnoki meccsükre készültek Sisa Tibor vezetőedző irányításával, ráadásul a remekül szereplő Újpest látogatott Miskolcra, így nagy érdeklődés övezte az összecsapást.

• 2008-10-04 20:13 Sok sárga lap és döntetelen Nyíregyháza - DVTK 2-2

Megpróbálták leküzdeni az időjárási viszontagságokat a csapatok. Közepes színvonalú játék és kiváló szurkolói hangulat. Az elején két gyors diósgyőri gól nem fogta meg a hazaiakat, hiszen alig négy perccel Tóth Mihály gólja után szépítettek, ráadásul a korábbi NB I-es gólkirály alig fél óra után piros lapot kapott, így a Szpari átvette a játék irányítását.

• 2008-10-03 11:54 Nyíregyházán még nem Sisa ül a kispadon

Mint azt olvashatják honlapunkon, csütörtök este eldőlt, hogy a jelenlegi legsikeresebb magyar tréner, Sisa Tibor lesz a múlt csütörtökön menesztett Vágó Attila utóda a DVTK labdarúgócsapatának kispadján. A szövetségi edző kedden mondott le posztjáról, mert úgy érezte, hogy az utánpótlás-válogatottak munkájának felügyeletére kinevezett holland Wilco van Buuren mellett nem dolgozhat olyan önállóan, mint korábban. Azóta egyfolytában csörög a tréner telefonja, és nem csak Diósgyőrből keresték.

• 2008-10-01 21:56 Ligakupa: DVTK - DVSC 4:1 (3:1)

„Megágyaztak” a fiúk a szombati nyíregyházi meccsnek... Tehát győzni kell a szomszéd vár ellen a hétvégén! Többen így távoztak a stadionból azok közül, akik még bíznak az elmúlt hetek viharvert fordulói után a Diósgyőrben. Ugyanakkor az sem meglepő, hogy mind a két játékosválogató (legyen az megbízott, vagy vezető) ugyan aztaz elvet követte. Próbáljuk ki azokat, akik eddig kevés „szóhoz” jutottak!

• 2008-10-01 14:24 Szerdán Ligakupa a Debrecen ellen

Mint arról már írtunk, szombaton regionális labdarúgó rangadót vív a DVTK a Nyíregyháza gárdájával. Ennek tudatában állította össze a mai Ligakupa mérkőzés kezdő tizenegyét a Diósgyőr megbízott vezetőedzője, Benczés Miklós. (Felvételünkön: Amikor -nem is olyan rég- még sokan voltak kíváncsiak a diósgyőri focira.)

• 2008-09-27 20:07 Ismét vesztett a DVTK

DVTK - Fehérvár FC 0-1 (0-1)A mérkőzés elején (8. perc) bekapott gólt nem sikerült viszonoznia a hazaiaknak. A II. félidőben hiába igyekeztek a diósgyőriek, de még a 2 perc hosszabbítás sem volt elegendő ahhoz, hogy megszakadjon a pech-széria. Tulajdonképpen még szerencséje is volt a Diósgyőrnek, hiszen a 76. percben Sitku három védőt, mi több a kapust is maga mögött hagyta, de a hazaiak szerencséjére az üres kapu helyett, a lécet találta el. Vezette: Iványi Asszisztensek: Szpisják, Albert3000 néző

• 2008-09-27 14:25 DVTK: megbízott edzővel a Fehérvár ellen

A Fehérvár FC vendégeskedik ma este hét órától a Diósgyőri Stadionban a labdarúgó NB I 8. fordulójában. A két csapat közös vonása ebben a szezonban, hogy mindkét kispadon más edző ül, mint aki az idény elején elkezdte a munkát.  A hazaiaknál Vágó Attila csütörtöki menesztése után Benczés Miklós irányítja a csapatot, amíg új vezetőedzőt nem találnak a diósgyőri vezetők. (A Diósgyőr FC Kft. közleménye, friss híreink között.)

• 2008-09-20 20:57 Győri ETO FC-Diósgyőri VTK 6:0 (4-0)

A Soproni Liga nyolcadik fordulójában a Diósgyőr látogatott az ETO Parkba, de Vágó Attila csapata nem sok sikerélménnyel gazdagodott, ugyanis nagy verést elszenvedve távozhatott Győrből. Az ETO már a félidőben négy nullára vezetett a DVTK ellen, de még a második félidőben is folytatta a gólgyártást az Egervári-legénység.

• 2008-09-13 22:11 DVTK - Zalaegerszeg 2-1 (1-1)

A csapat teljesítette a diósgyőri klubvezetés által adott ultimátumot és a ZTE hazai legyőzésével megszerezte az óhajtott négy pontot az elmúlt két bajnokin.JEGYZŐKÖNYVDiósgyőri stadion, 2500 néző,

• 2008-09-13 06:13 DVTK - Zalaegerszeg szombat 20 óra

Majdnem a legjobb összeállításban léphet pályára este a Diósgyőr. Vágó Attila vezetőedzőnek "csak" az eltiltott Gohér Gergőt kell nélkülöznie a Zalaegerszeg ellen.Vágó Attila: "Az elmúlt két hét alatt elvégeztük a tervezett munkát, mindenki becsületesen dolgozott, sérültjeink felépültek. Egyetlen gondunk van, ez pedig a bal hátvéd poszt betöltése, hiszen Gohér Gergő eltiltás miatt nem szerepelhet. Ezt leszámítva a legjobb összeállításban léphetünk pályára. A korábban hazai pályán látott hozzáállást várom a csapattól, ami az eredményességben is meg kell, hogy mutatkozzon."

• 2008-09-04 09:58 Magyar Kupa: Nyírtelek - DVTK 2–5 (1–2)

Igazi kupameccs volt, három kiállítással és parázs hangulattal, de a továbbjutásunk nem forgott veszélyben – nyilatkozta Varga Attila vezetőedző. Hozzátette: A továbbjutással elégedett, néhány játékos produkciójával azonban nem. Nem mindenkinek sikerült élni a bizalommal. Egyébként a Magyar Labdarúgó Szövetség az idei Magyar Kupa-kiírástól új szabályt vezetett be, mely szerint az alacsonyabb osztályban szereplő együtteseknek immár nem elegendő a döntetlen elérése a továbbjutáshoz a magasabb osztályú ellenfeleikkel szemben.Döntetlen esetén hosszabbításra, majd tizenegyes rúgásokra kerül sor.Ezt a szabályt ezen a mérkőzésen a bírónak nem kellett alkalmaznia.