DVTK

• 2009-04-13 13:11 Hírek a DVTK háza tájáról

A DVTK labdarúgóinak Zalaegerszegen, a ZTE FC ellen tegnap nem sikerült tovább javítani eddigi jó tavaszi bizonyítványukat. Az összecsapás igazi presztízscsatának számított, hiszen a zalaiak jelenlegi trénere, Csank János korábban dolgozott Diósgyőrött is (fotónkon). Az elmúlt hét nem szűkölködött Miskolcon a labdarúgás körüli történésekben: a DVTK-Paks találkozón például jegyhamisításból igyekeztek néhányan egy kicsit duzzasztani bukszájukat, ám kísérletük nem hozott eredményt, sőt, lebukás lett a vége.

• 2009-04-12 06:36 Edzői presztízscsata

Igazi kuriózumot kínál a húsvéti vasárnap: a DVTK labdarúgói Zalaegerszegen lépnek pályára 17 óra 30 perctől, és a ZTE FC ellen igyekeznek tovább javítani eddig is szép és elfogadható tavaszi bizonyítványukat. Az összecsapás amúgy igazi presztízscsatát ígér, hiszen a zalaiak jelenlegi trénere, Csank János korábban dolgozott Diósgyőrött is.

• 2009-04-04 21:34 Tóth Mihály góljával nyert a DVTK

Soproni Liga, 21. forduló: Diósgyőri VTK-Paksi FC 1-0 (0-0) Gálhidi György csapata Tóth Mihály 78. percben szerzett góljával legyőzte hazai pályán a Paksot. A tavasszal még nyeretlen Paksi FC látogatott szombaton Diósgyőrbe, Gellei Imre együttese az elmúlt négy fordulóban három döntetlen mellett egy vereséget könyvelhetett el a bajnokságban.

• 2009-04-04 10:28 Három pontra van szükség

Újabb fordulót rendeznek hétvégén a labdarúgás első vonalában. A DVTK együttese hazai környezetben lép pályára, ellenfele a Paksi SE lesz. Az összecsapás ma este 7 órakor kezdődik. A két együttes táblázaton elfoglalt helyezése között jelentős a különbség. A diósgyőriek jelenleg a kilencedik helyen állnak, míg a szombat esti vendégek tizennegyedikek.

• 2009-04-01 05:23 U-19: Továbbra is kapott gól nélkül a DVTK

Egyik eddigi tavaszi meccsén sem kapott gólt György Gábor együttese.DVSC - DVTK U19 0-4 (0-1)DVTK: Jakab - Esztergályos (Ulrich), Bihari, Hegedűs, Polényi - Kovács Sz., Illés, Kövér, Szurdok (Kovács B.) - Balajti, Bogyó Edző: György Gábor.Gólok: Balajti(2), Bogyó(2)Jók: Balajti, Bogyó, Illés, Kovács B.A mérkőzést követően György Gábor elmondta, hogy idén először futballoztak füves pályán, és az első játékrészben ugyan még döcögött a diósgyőri fiúk játék, a szünet után azonban már összekapták magunkat. Ennek eredménye ez a szép győzelem.

• 2009-03-21 11:35 Gálhidi: "Nem lesz könnyű, de nyerhetünk..."

Egy hete nem állított ki magáról túlzottan jó bizonyítványt a DVTK együttese: az MTK ifjoncai valósággal lefutballozták a pályáról a bátortalan, enervált, ötletszegény játékkal előrukkoló disógyőri gárdát. Holnap, vasárnap este fél hattól esély lesz a javításra: a DVTK a Vasast látja vendégül, és információink szerint a fővárosi gárda ezer sebből vérzik, ami meg is látszik eddigi teljesítményükön.

• 2009-03-13 16:24 Először házon kívül a pontokért

A tavaszi idényben először mozdul ki a megszokott környezetből a DVTK labdarúgó- csapata. A piros-fehérek vasárnap este fél hattól a Hidegkúti-stadionban az MTK ellen lépnek pályára, természetesen a pontszerzés reményében.

• 2009-03-06 16:36 Presztízs a javából!

A héten két feladat várt a DVTK labdarúgóira: kedden a Ligakupa negyeddöntő első mérkőzésén a Fehérvár legénységét fogadták (0–0), stombat este pedig bajnoki találkozón a Budapest Honvéd látogat az Avas aljára. Ez utóbbi igazi presztízscsatát sejtet, hiszen a diósgyőriek kispadján Gálhidi György, a vendégekén Sisa Tibor foglal helyet.

• 2008-11-21 16:00 Még három fellépés

A labdarúgás első vonalában befejeződött a küzdelem. Legalábbis a bajnoki pontokért, igaz, a csapatokra még vár néhány Ligakupa-fellépés. A DVTK előtt három feladat tornyosul: most szombaton Debrecenben lép pályára a piros-fehér alakulat, 29-én a Bőcsöt látja vendégül, míg az idény zárásán, december 6-án a Nyíregyháza látogat az Avas aljára.

• 2008-11-17 08:47 Ismét győzött a DVTK

Szombaton este, nagy csatában, 1-0-ra legyőzte a KTE-Ereco csapatát a Sisa Tibor vezette Diósgyőr. A miskolciak a bajnokságban zsinórban harmadik győzelmüket aratták, a klubnak viszont az anyagi nehézségek miatt néhány kulcsjátékosától meg kell válnia a télen. A tréner kilenc tétmeccsen ült eddig a DVTK kispadján, ez alatt öt győzelem, három döntetlen és egy vereség született

• 2008-11-15 13:10 Őszi idényzáró a DVTK-nál

A labdarúgás első vonalában az őszi idény utolsó fordulójához érkezett a mezőny. A tizenötödik körben a DVTK együttese hazai környezetben, az újonc Kecskemét ellen lép pályára, és a csapat nagyszámú táborának valamennyi tagja azt reméli, hogy Sisa Tibor vezetőedző legénysége győzelemmel zárja le a sok fordulatot hozó szezont.

• 2008-11-06 13:27 Döntetlen a ligakupában

Újabb ligakupa mérkőzést játszott a DVTK labdarúgó csapata. A diósgyőriek hazai pályán a ligakupában eddig remekül teljesítő Vasas együttesét fogadták. Fotók