DVTK

• 2008-09-02 15:12 Edzés közben lett rosszul a DVTK focistája

A DVTK NB I-es labdarúgó csapatának délelőtti edzése közben rosszul lett az együttes nem olyan rég igazolt 19 éves sportolója, Gahwagi Nebil, aki korábban a Tisza Volán együttesében játszott.

• 2008-08-22 21:20 Vasas - DVTK 3:2 (2:0)

Kellemetlen incidenssel kezdődött a Vasas-Diósgyőr mérkőzés: ismeretlen tettesek több értéktárgyat eltulajdonítottak a Diósgyőr öltözőjéből. A diósgyőriek szertárosa a helyszínre érkező rendőröknek elmondta: az eset vélhetően akkor történt, amikor Vágó Attila vezetőedző egy másik helyiségben taktikai értekezletet tartott a csapatnak. A rendőrség ismeretlen tettes ellen indított nyomozást. Illovszky-stadion, 1500 néző A Vasas egy góllal nyert a Diósgyőr ellen a labdarúgó Soproni Liga 5. fordulójának pénteki mérkőzésén.A találkozó legszebb gólját Florin Pelecaci szerezte, aki a 90. percben 45 méterről ívelt Németh G. felett a hálóba.Eredmény:Vasas-Diósgyőri VTK 3-2 (2-0) Ezzel az eredménnyel a Vasas a tabella élére állt.-----------------------------gólszerzők: Divic (22.), Lázok (40.), Németh N. (49.), illetve Tóth M. (84.), Pelecaci (90.)sárga lap: Gyánó (91.), illetve Tóth M. (72.)Vasas:------Németh G. - Tóth A., Unierzyski, Paripovic, Balog Zs. (Sowunmi a szünetben) - Németh N., Dobric (Katona 66.), Somorjai, B. Tóth (Gyánó 79.) - Divic, LázokDiósgyőr:---------Köteles - Gohér, Milicic (Pelecaci a szünetben), Lakatos, Vrnasevic - Ahodikpe, Pintér Z., Kállai (Búrány a szünetben), Szélpál (Szabó V. 75.) - Homma, Tóth M.

• 2008-08-22 07:30 Vasas–DVTK ma

Ma (aug. 22-én) este játssza soron következő bajnoki mérkőzését a DVTK NB I-es labdarúgócsapata. A piros-fehérek 19 órától a Vasas vendégeként küzdenek a pontokért. Sulyok Gergely lesz a mérkőzés játékvezetője. Asszisztensek: Kelemen Attila, Butkai Zsolt.

• 2008-08-21 00:26 Két szép gól a DVTK edzőmeccsén

Az első félidőben a DVTK első csapatában ritkábban szóhoz jutó játékosok, míg a másodikban a Somodival, Lakatossal és Szélpállal kiegészített kezdőcsapat lépett pályára. A mérkőzésen nem lépett pályára a válogatottal készülő Köteles László, a sérült Srdjan Stanic, valamint Djordje Kamber.

• 2008-07-25 11:03 Rákospalotán kezdi az idényt a DVTK

A felkészülés utolsó hetének négy napját Abaújszántón töltötte a DVTK labdarúgó- csapata. A piros-fehérek kitűnő körülmények között gyakorolhattak, és szombat este be is mutatkoznak a 2008–2009-es bajnoki szezon nyitányán. Vágó Attila vezetőedző legénysége Rákospalotára látogat, ahol a REAC lesz az ellenfele.

• 2008-06-25 17:16 Napközis rendszerben készül a DVTK

Kedd óta szorgos munka folyik Diósgyőrben. Az első osztályú labdarúgó-bajnokság július 26-ai rajtjára készül a DVTK együttese. A foglalkozásokat továbbra is Vágó Attila vezetőedző dirigálja, az állományban azonban jelentős cserélődés történt.

• 2008-06-18 14:25 A Borsodi kiszállt a DVTK támogatásából

Az elmúlt héten nem túl jó hírrel kellett szembesülniük a DVTK irányítóinak, ugyanis a Borsodi Sörgyár felmondta négy évre szóló szerződését a klubbal.

• 2008-06-16 10:42 Kaposvárról igazolna a DVTK

Kaposvárról igazolna csatárt a DVTK: Oláh Lóránttal szeretnék pótolni az Újpestre távozott házi gólkirályt, Simon Attilát. A diósgyőri vezetők már ajánlatot is tettek a Rákóczinak, erre azonban egyelőre nem érkezett válasz. A 28 éves támadó klubja legeredményesebb játékosa volt az elmúlt idényben 16 góllal.

• 2008-06-12 10:32 Hátrányban a DVTK

A DVTK csapata 1-0 vereséget szenvedett a Kecskemét utánpótlásaival szemben az élvonalba jutásért vívott osztályozó első körében. A visszavágót szombaton 17 órától Kecskeméten játssza a két csapat, ahol eldől, hogy a Diósgyőri U19-es csapat tovább jut-e a az MB I-be. A továbbjutó június 18-án és 21-én csap össze a közép „B” csoport győztesével, amely a Siófok vagy a Csepel lehet. A Kecskemét lépéselőnyben lesz, hiszen otthoni pályán játszhat, a diósgyőri fiúk azonban nyerni akarnak – mondta el Farkas Gábor technikai vezető.

• 2008-06-07 21:18 Kicserélik a DVTK védelmét

Egy hete legördült a függöny a labdarúgás képzeletbeli színpadán, az első osztályban befejeződött a pontvadászat. A DVTK Borsodi a 13. helyen végzett. Nézzük a számokat! A piros-fehérek 5 győzelmet arattak, 13 esetben döntetlenre végeztek vetélytársaikkal, és 12 vereség került a bevétel rovatba. A gólkülönbség 43–63, az alakulat 28 pontot szerzett, ez a teljesítmény alig haladja meg a harminc százalékot.

• 2008-06-04 16:01 Leigazolta Gohért a DVTK

Újabb játékost igazolt a Diósgyőr. A miskolciak legújabb erősítése Gohér Gergő, aki Szolnokról érkezik a keleti csapathoz. Gohér nevét a fradisták biztosan megtanulták tavasszal. - A mindössze 21 éves játékosnak remek ballába van, és ezt be is vetette az NB II Keleti csoportjának tavaszi rangadóján.

• 2008-06-03 10:11 Két védő távozik a DVTK-tól

A DVTK hivatalos honlapjának tájékoztatása szerint Elek Norbert és Hegedűs Gyula személyében két rutinos védő is távozik a miskolci csapattól. Mellettük Dénes Zsolt közös megegyezéssel bontott szerződést, Mogyorósi is szabadlistás. A távozók mellett azonban biztos érkezőkről is lehet már tudni a DVTK-nál.