Miskolc Steelers

• 2010-05-23 17:32 Újra gázolt az Acélcsapat!

Gyakorlatilag legázolta a Tata Mustangs csapatát a Miskolc Steelers, így továbbra is veretlenül vezetik a Divízió II-t.

• 2010-05-22 11:54 Hét nap két meccs

Izgalmas napok előtt áll a Miskolc Steelers csapata, hiszen elérhető közelségbe került a Div. II-es bajnoki cím, viszont két kemény idegenbeli derbi vár az Acélcsapatra. Szombaton a Tata otthonában, egy héttel később pedig a Budapest Eagles pályáján kell bizonyítaniuk a miskolciaknak.

• 2010-05-03 12:45 Újabb acélos győzelem

A harmadik meccsét is hozta a Miskolc Steelers amerikafuttball csapata, vasárnap hazai pályán sikerült a cowboyokat megszelídíteni.

• 2010-04-29 19:50 Tehenészeket zaboláznának

A Budapesti Cowboyok Amerikai Futball Egyesület a sportág hazai történetének egyik első, s máig meghatározó szereplője. A csapatot hazai pályán fogadja a Steelers vasárnap délután 15-órától a Volán-pályán.

• 2010-04-18 20:25 Újabb Steelers győzelem

A honi amerikaifutball bajnokság Divízió II osztályának újabb fordulóján, április 17-én Székesfehérvárra látogatott a miskolci acélos csapat. A Steelers az idény második mérkőzését is győzelemmel zárta: 19-21 arányban bizonyult jobbnak a hazai csapatnál.

• 2010-03-30 08:39 A Steelers is Bumerángozott

Hétfőn országjáró turnéjuk keretében Miskolcról jelentkezett be a Bumeráng reggeli adása, ahogy arról be is számoltunk. Az eseményen a Miskolc Steelers képviselői is megjelentek.

• 2010-03-27 17:10 Célegyenesben a Steelers

Elkezdődött a miskolci amerikai futball csapat felkészülésének utolsó fázisa, immár az éles mérkőzéseket megelőzően jellemző szombati edzések is szerepelnek a programban. Alig egy hét van hátra, és Miskolcra érkezik a Békéscsaba együttese.

• 2009-11-30 12:23 Steelleaders-öröm

A hévégén tartották a 2009-es Magyar Cheerleader Bajnokság fináléját, amely e nemben második. A tavaly harmadik helyet elért miskolci pompomlány-csapat idén első lett!

• 2009-10-17 16:10 Ismét pályán a Steelers Junior

Az „acélos” ifik pályafutásuk első bajnoki szezonjában harmadszor lépnek pályára. Maguk mögött tudhatnak egy játék nélküli győzelmet (Nyíregyháza Tigers), és két, részben kis különbségű debreceni (Gladiators), részben annál „simább” fővárosi (Wolves) vereséget. Így várják a hétvégi, Szolnok elleni derbit, először hazai környezetben, s elsőként a maguknak szabott győzelmi kényszerrel...

• 2009-09-14 12:28 Tűzben acélozták magukat az acélos ifik

Első éles megmérettetésüket élték át a Miskolc Steelers junior csapatának tagjai a hétvégén. A Steelers Junior - a helyi amerikaifutball-klub tavaly alakult utánpótlás szakága - először nevezett a magyar junior-bajnokságra. Nyitányként a több éves rutinnal rendelkező Debrecent kapták, s a hajdúsági gladiátorok csak nehezen tudtak felülkerekedni a dicséretesen helytálló borsodi fiatalokon, az utolsó másodpercekig megvolt a vendégsiker esélye.

• 2009-08-31 12:29 Egy kaland véget ért, a másik most kezdődik

A Miskolc Steelers amerikafutball csapat trénerei tíznapos tengerentúli tanulmányútról tértek haza csütörtökön, épségben, ám amilyen fáradtan, oly mértékben élményekben és tapasztalatokban gazdagon.

• 2009-08-10 14:05 Gladiátorok az acélosok ellen