Sport

• 2014-08-23 20:42 A Videoton hazai pályán kiütötte az MTK-t

A listavezető Videoton hazai pályán 5-0-ra nyert az MTK ellen a labdarúgó OTP Bank Liga 5. fordulójának szombati játéknapján, ezzel továbbra is százszázalékos.

• 2014-08-23 18:19 Döntetlen a veretlenek paksi csatájában

Az Újpest gól nélküli döntetlent játszott a Paks otthonában a labdarúgó OTP Bank Liga ötödik fordulójának szombati első mérkőzésén, így mindkét csapat megőrizte veretlenségét.

• 2014-08-23 18:03 Jégen a Miskolci Jégvirágok

Augusztus 18-tól zajlanak a jeges edzések Miskolcon, a népkerti jégcsarnokban. A jégkorongozók mellett, természetesen a többi jeges sportág képviselői is, így a mű és szinkronkorcsolyázók is sok időt töltenek a jégen. A Miskolci Jégvirág Korcsolya Klub is nagy erőkkel hangol a szezonra, többek között a testvérvárosi kapcsolatok segítségével.

• 2014-08-23 17:47 Balog Gábor bronzérmes 200 méter háton

Balog Gábor bronzérmet nyert 200 méter háton a berlini úszó Európa-bajnokság szombati versenynapján. A döntő másik magyar résztvevője, Bernek Péter negyedik lett.

• 2014-08-23 17:16 Hosszú Katinka ezüstérmes 200 méter gyorson

Hosszú Katinka ezüstérmet nyert 200 méter gyorson a berlini úszó Európa-bajnokság szombati versenynapján.

• 2014-08-23 16:44 Kapás Boglárka ezüstérmes lett 1500 méter gyorson

Kapás Boglárka ezüstérmet nyert 1500 méter gyorson a berlini úszó Európa-bajnokság szombati versenynapján.

• 2014-08-23 16:13 Cseh László ezüstérmes 100 méter pillangón

Cseh László ezüstérmet nyert 100 méter pillangón a berlini úszó Európa-bajnokság szombati versenynapján.

• 2014-08-23 15:42 Belga Nagydíj: Rosberg nyerte az időmérőt

A világbajnoki pontversenyben vezető Nico Rosberg, a Mercedes német pilótája nyerte szombaton a Forma-1-es Belga Nagydíj időmérő edzését, így a vasárnapi futamon ő indulhat majd az első rajtkockából.

• 2014-08-23 15:04 Kerekesszékes Tenisz OB Miskolcon

Ezen a hétvégén tartják az Egyetemváros Tenisz Klubban, Miskolcon a Kerék Világ SE.  szervezésében a Kerekesszékes Tenisz OB.-t, amelyen kilenc hazai teniszező méri össze tudását.

• 2014-08-23 14:48 Paraatlétikai Eb: kettős Biacsi-siker 1500 méteren

Kettős Biacsi-siker született 1500 méteres síkfutásban a Swansea-ben rendezett paraatlétikai Európa-bajnokság szombati záró napján.

• 2014-08-23 14:21 Új vezetőedző a vízilabdázóknál

Változás történt a Pannergy Miskolci Vízilabda Club vezetőedzői posztján. Bachner András szakmai igazgató arról adott tájékoztatást, hogy a csapatot két évig irányító Binder Szabolcs helyett, Bíró Attila lett a miskolci pólósok edzője.

• 2014-08-23 14:17 Férfi vízilabda vk: döntőben a magyar válogatott

A magyar férfi vízilabda-válogatott bejutott a fináléba az Almatiban zajló világkupán, mivel a szombati elődöntőjében 7-5-re legyőzte az amerikai csapatot.