• 2014-08-25 16:25 Amatőrök versengtek párosban

A Junior Sport Club adott otthont a hétvégén megrendezett UNIQA Kupának. Az amatőr páros teniszversenyen a hagyományoknak megfelelően két erősségi szintű csoport résztvevői mérték össze tudásukat.

• 2014-08-25 15:38 Keresztben autózva, salakon, aszfalton

A Bukulya István – Takács Gábor páros több mint 40 másodperces előnnyel nyerte a hét végén megrendezett Steelvent Miskolc Rallysprint futamot. A szombati prológot követően vasárnap szakadó esőben kezdték a párosok a sprintfutamot, majd már napsütéses időben, felszáradt aszfalton autóztak egy nagyot a versenyzők.

• 2014-08-25 15:20 Először rendezik meg vasárnap a kézilabda Szuperkupát

A Magyar Kézilabda Szövetség (MKSZ) kezdeményezésére vasárnap először kerül sor a Szuperkupára.

• 2014-08-25 13:17 A Telekom támogatói szerződést kötött az FTC-vel

Három évre szóló szerződést kötött a Magyar Telekom a Ferencvárosi Torna Clubbal a fővárosi egyesület utánpótlásának támogatására.

• 2014-08-25 11:51 Várakozáson felüli szereplés Berlinben

A várakozásokat jócskán felülmúlva, egészen kiváló eredménnyel zárt a magyar válogatott az úszók, műugrók, műúszók és nyíltvízi úszók berlini Európa-bajnokságán. Az összmérleg 5 arany, 6 ezüst és 6 bronz.

• 2014-08-25 09:08 Kajakos ezüstérmek az olimpiáról!

Ahogyan azt korábban jeleztük, a vasárnapi kajakos küzdelmekben két magyar sportoló is érdekelt volt Kínában, az ifjúsági olimpián. Homonnai Luca mellett mi természetesen a tokaji Mozgi Milánnak szorítottunk. Nos, mindkét magyar sportoló ezüstérmet vehetett át az eredményhirdetésnél!

• 2014-08-25 08:49 US Open – Babosék a Williams nővérekkel kezdenek

Babos Tímea és a francia Kristina Mladenovic az amerikai Venus és Serena Williams ellen kezdi meg szereplését női párosban az amerikai nyílt teniszbajnokságon.

• 2014-08-24 19:37 EB-ezüstérmes az U18-as férfi kézilabda-válogatott

A magyar válogatott ezüstérmet szerzett a lengyelországi U18-as férfi kézilabda Európa-bajnokságon.

• 2014-08-24 18:16 PMFC – DVTK: a nyeretlen a veretlen ellen!

A labdarúgó NB I 5. fordulójában a bajnokságban még nyeretlen PMFC-MATIAS, a veretlen Diósgyőri VTK együttesét fogadta vasárnap Újmecsekalján. Az első félidőben érvényesült a papírforma, a DVTK kétgólos vezetést szerzett. A második félidő legvégén, a hazaiak a hosszabbításban, 11-esből tudtak szépíteni.

• 2014-08-24 11:47 Bajnoki aranyért küzdhetnek a magyarok

Jövő hétvégén a csehországi Most-ban folytatódik a harc a versenykamionosok között az idei Európa-bajnoki címért. A bajnokságot jelenleg a spanyol Antonio Albacete vezeti 220 ponttal, míg második helyen Kiss Norbi áll 217 ponttal, a harmadik helyet pedig a német Jochen Hahn foglalja el 209 ponttal. A magyar kamionos istálló, az Oxxo-csapat célja az első hely megszerzése, ami korántsem lehetetlen. Az idei bajnokság ugyanis teljesen nyílt, ezért hatalmas csata várható az élen.

• 2014-08-24 11:33 Mozgi Milán elődöntős az olimpián

Három versenyző utazott el a kajak-kenu sportágból a nancsingi ifjúsági olimpiára. Versenyeiket augusztus 23-án, szombaton kezdték, és 24-én, vasárnap fejezik be. A kínai városban, férfi kajakban a tokajiak tehetsége, Mozgi Milán veszi fel a küzdelmet a világ legjobb ifjúsági versenyzőivel.

• 2014-08-23 22:07 Úszó Eb: három ezüst és egy bronz a szombati magyar medáltermés

Négy érmet, három ezüstöt és egy bronzot szereztek a magyarok a berlini úszó Európa-bajnokság szombati versenynapján: Kapás Boglárka 1500 méter gyorson, Cseh László 100 méter pillangón, Hosszú Katinka pedig 200 méter gyorson végzett másodikként, míg Balog Gábor 200 méter háton lett harmadik.