DVTK

• 2010-05-07 11:33 Benczés Miklósé a kispad

Diósgyőrben a szerdai, Nyíregyháza elleni (0-1) vereséget követően felgyorsultak az események. Tóth László már a találkozót követő sajtótájékoztatón érzékeltette, hogy az elkövetkezendő időben nem kíván vezetőedzőként tevékenykedni, erre a feladatra Benczés Miklóst tartaná a leginkább alkalmas személynek.

• 2010-05-05 21:31 Lépés a kiesés felé

A megszerzett pontok alapján a vele egy súlycsoportban lévő Nyíregyházától is vereséget szenvedett a DVTK. A találkozót Bouguerra gólja döntötte el, a vendégek egyetlen helyzetüket kihasználták, míg a hazaiak gyakorlatilag veszélytelenek maradtak a nyírségiek kapujára. A kudarc után minimális esély maradt a bennmaradásra.

• 2010-05-05 18:07 DVTK – Nyíregyháza 0-1

Keleti rangadóból kiesési rangadó: a sereghajtó Diósgyőr az utolsó előtti helyen álló Nyíregyházát fogadta. A gyenge játék újabb vereséget hozott. A fiaskóval gyakorlatilag kiesett a DVTK az első osztályból. A győztes gólt Bouguerra szerezte.

• 2010-05-04 21:56 Farkas Ádám vezet holnap

A DVTK szerdai, Nyíregyháza elleni mérkőzésén Farkas Ádám lesz a játékvezető.

• 2010-05-04 10:41 Balajtit kiállították

U19-es válogatottunk hétfőn megkezdte szereplését az Európa-bajnoki selejtezők hazai rendezésű elitkörében. A mieink Tatabányán a görög válogatott ellen játszották le első mérkőzésüket, és 1-0-ás vereséget szenvedtek. A DVTK volt edzője, Szapor Gábor együttese ötven percen keresztül emberhátrányban játszott a diósgyőri Balajti kiállítása miatt, de a meccs egyetlen gólja már azonos létszám mellett született meg.

• 2010-05-04 09:52 Műtét vár a DVTK legjobbjára

Az összecsapás 79. percében sérülést szenvedő litván kapust, Mindaugas Malinauskast választották a Diósgyőr szurkolói csapatuk legjobbjának a ZTE – DVTK mérkőzésen.

• 2010-05-02 20:39 Malinauskas: arccsonttörés

A mérkőzés 79. percében Mindaugas Malinauskas bravúrral védte Rajcomar ziccerét, de közben szerencsétlen módon a hazai játékos térde eltalálta a DVTK kapusának fejét.

• 2010-05-02 19:37 Sima vereség Zalában

Háromgólos vereséget szenvedett a DVTK a dobogóért harcoló Zalaegerszeg otthonában. A piros-fehérek egy  csatárral álltak ki, ötlettelenül játszottak, a hazaiak pedig negyedóra játék után eldöntötték a mérkőzést. Az esély ezután már csak matematikai az élvonalban maradásra.

• 2010-05-02 10:04 Menekülés a győzelembe

Zalaegerszegen lép pályára ma délután a DVTK csapata. A bennmaradásért vívott harcban egyedül a győzelem segíthetne az együttesen.

• 2010-04-25 21:01 Újabb vereség

3-1-es vereséget szenvedett hazai pályán a DVTK a szombathelyi Haladástól. A kudarccal újabb lépést tett a kiesés felé a piros-fehér csapat.

• 2010-04-25 18:03 Ikszelt a DVTK tartalék

Az utolsó tíz perc gyors gólváltását követően döntetlent játszott vasárnap a "kis DVTK" a Tuzsérral a labdarúgó NB III. Tisza csoport 20. fordulójában. A piros-fehérek gólját a volt pályaedző, Hagymási Zoltán fia szerezte.

• 2010-04-25 17:52 DVTK – Haladás 1–3

A Szombathelyi Haladást fogadta az NB I 24. fordulójában a DVTK labdarúgó-csapata. A bajnokságban eddig kiválóan teljesítő litván hálóőr, Mindaugas Malinauskas két nagy hibáját góllal büntette a Haladás, George gyorsan válaszolt a második gólra, de a végén Guzmics megadta a kegyelemdöfést.