Folytatódik az asztalitenisz csb

2008-01-17 16:57

ADD TO IWIW FACEBOOK TWITTER LIVE GOOGLE Bő egyhónapos szünet után szombaton folytatódik az első osztályú asztalitenisz-csapatbajnokság. A küzdelemsorozatnak miskolci résztvevői is vannak, az első tavaszi fordulóban azonban mindhárom együttesre igen nehéz feladat vár. Élvezik ugyan a hazai környezet előnyeit, de veszedelmes ellenfelek érkeznek.A férfi NB I Keleti csoportjában a Borsod Volán jelenleg 10 ponttal a negyedik. A Ceglédi VSE 15 ponttal második, az ősszel a ceglédiek 13–5-ös, fölényes győzelmet arattak. Nagy kérdés, hogy a Kővári, Laczkó, Lehoczki, Licsák összetételű kvartett milyen napot fog ki. A mérkőzésre 11 órától a Szemere Szakközépiskola tornatermében kerül sor.Ugyanezen a helyszínen lép asztalhoz a Diósgyőri ASE férfi gárdája. A DASE igazi kiesési rangadót vív. A miskolciak 4 ponttal kilencedikek, a Jászkun Volánnak ugyancsak 4 pontja van, az alföldiek a nyolcadik helyet foglalják el. Az ősszel nem kis meglepetésre a Boros, Fekete, Géczi, Pados összeállítású miskolciak házon kívül nyertek 10–8-ra, most „csak” ezt kellene megismételni!Ugyancsak kiesési rangadón szerepel a Tanoda SE női együttese. Az alakulat 3 ponttal nyolcadik, míg a Statisztika III ugyancsak 3 ponttal kilencedik a táblázaton. Az ősszel a fővárosiak diadalmaskodtak 10–8 arányban, a ma délután 3 órakor kezdődő mérkőzésen ezúttal fordított eredmény is elképzelhető. Az összecsapásnak a Görög Katolikus Általános Iskola tornaterme ad otthont.