Miskolci Jegesmedvék

• 2013-10-28 21:24 Hosszabbításban nyert a Csíkszereda

A Csíkszereda hosszabbításban 3-2-re győzött a vendég Miskolci Jegesmedvék csapata ellen a jégkorong MOL Liga hétfői játéknapján.

• 2013-10-26 08:25 Simán nyert az éllovas, eggyel a Macik

A címvédő és éllovas Dunaújváros hazai pályán könnyedén, 7-2-re verte a sereghajtó Újpestet a jégkorong Mol Liga pénteki játéknapján. A Miskolci Jegesmedvék több mint két harmadon át feszültségben tartották szurkolóikat, végül egy góllal legyőzték a Nové Zámkyt.

• 2013-10-25 13:33 Három Jegesmedve-játékos a válogatott keretében

Hat újonc kapott meghívót Rich Chernomaztól, a magyar jégkorong-válogatott szövetségi kapitányától a november 8-9-10-i budapesti Négy Nemzet Tornájára.

• 2013-10-21 21:28 Kiütéses Maci-vereség

Legutóbb 8–5-re győzött a Ferencváros otthonában a Miskolci Jegesmedvék jégkorongcsapata, ám hétfő este nem sikerült ismét nyernie a Maciknak a zöld-fehérek vendégeként a MOL Liga soros játéknapján. Mayer Péter együttese négy mérkőzés után szenvedett vereséget, az FTC 6–1-re nyert.

• 2013-10-21 14:08 DAB – Jegesmedvék a karácsonyi hokibulin

December 13. és 15. között, a Városligeti műjégpályán rendezik meg a Karácsonyi Hoki Buli fantázianevű programot. A „magyar Winter Classicon” jégre lépnek a Miskolci Jegesmedvék is.

• 2013-10-21 09:12 Hosszabbítás után nyertek a Macik

4–3-as győzelmet aratott vasárnap este a miskolci Jégcsarnokban a Jegesmedvék jégkorongcsapata a Brassó ellen.

• 2013-10-19 10:27 Visszatér Robert Dever

A Miskolci Jegesmedvék - Újpest mérkőzés után Egri István, a miskolci klub irányítója fontos bejelentést tett.

• 2013-10-18 20:59 Sok gól, sok maci

7-1 arányú győzelmet aratott péntek este a miskolci Jégcsarnokban a Jegesmedvék jégkorongcsapata az Újpest ellen. A közönségnek a macidobálásra alig nyolc percet kellett várni, hiszen akkor született az első hazai gól.

• 2013-10-18 10:36 Csapatsport dömping a hétvégén

Pénteken macidobálás, szombaton idegenbeli túrák, vasárnap pedig négy érdekes hazai mérkőzés várja a miskolci sportbarátokat. Összeállításunkban olvasható a részletes program.

• 2013-10-14 22:31 Nyolcat vágtak a Macik a Fradinak

A Jegesmedvék az erőltetett menetű hétvége utolsó mérkőzését játszották hétfőn este Budapesten, a Fradi ellen, és nyolc góllal terhelték meg a zöld-fehérek kapuját.

• 2013-10-13 21:36 Botrányos mérkőzésen miskolci siker

Botrányosra sikerült az Érsekújvár második miskolci vendégjátéka, ám a győzelmet végül a Jegesmedvék szerezték meg.

• 2013-10-13 16:47 A Bocsok nagyot küzdve fontos győzelmet arattak

A Miskolci Jegesmedvék U-18-as csapata ismét hazai jégen játszott, és nagy küzdelemben győzték le a kitűnő erőkből álló Vienna Capitalst.