Renegades–Lions: győzött a rutin!

2014-03-24 15:07

Barátságos, edzőmérkőzésen mérte össze erejét a Miskolci Renegades és a Miskolci Lions csapata. A hamarosan elrajtoló divízió II.-es bajnokság előtti utolsó találkozón a Renegátok 28-7 arányban győzedelmeskedtek.

Nehezen vette fel  a ritmust a Miskolci Renegátok csapata, hosszú percekig (és majdnem az első félidő végéig) kellett várni az első  pontszerzésre, amely Bakó Botond futása után módosította 7:0-ra a kijelzőn az állást. A fordulás után a Lions védelme volt szemfüles, egy megszerzett labdából Trembulyák Péter TD-t ért el és ezzel egyenlítettek is. Ezután azonban nagyobb sebességre kapcsoltak a Renegátok, és a passzok helyett futójátékokkal próbálkoztak, eredményesen.

Györki Ferenc Td-je után 14:7, Kiss Máté Interception TD-je után 21:7 lett az állás, majd következett Vasili László, aki beállította a végeredményt: 28:7, Renegades győzelem. A folytatásban április 5-én ismét az Ifi pályán láthatók a Renegátok, a Szolnok Soldierst fogadják a Divízió II. első hazai mérkőzésén, másnap, április 6.-án pedig a Miskolci Egyetemi pályán  Lions vendégei lesznek. minap.hu