Értékes helyezések

2008-04-16 14:29

A napokban, Szlovákiában, Zilinában mérték össze képességeiket a Nemzetközi Junior Motocross bajnokság résztvevői. A Miskolci Motocross Racing SE képviseletében Sziklavári Patrik (KTM 85 SX) AZ összetett második helyezéséért vehette át jutalmát, míg Kovács Gábor (Yamaha YZ) a nyolcadik helyen ért célba a 34 fős mezőnyben.

A külföldi kiruccanás után hazai erőpróba várt a miskolciakra, ugyanis Tokod adott otthont az Endurocross Bajnokság második fordulójának. Az eredmények miatt ezúttal sem kellett szégyenkezniük a sportolóknak. A II. osztályban E/3 kategóriában Soltész-Nagy Tamás (KTM 525 SX) a második helyen végzett a kétórás futamban. Tornai Norbert (Honda 250 CRF) E/1 kategóriában a hetedik, míg Jenei Tamás (KTM525 SX) III. osztályban az ötödik helyen ért célba.