DVTK

Tóth Mihály góljával nyert a DVTK

2009-04-04 21:34

Soproni Liga, 21. forduló: Diósgyőri VTK-Paksi FC 1-0 (0-0) Gálhidi György csapata Tóth Mihály 78. percben szerzett góljával legyőzte hazai pályán a Paksot. A tavasszal még nyeretlen Paksi FC látogatott szombaton Diósgyőrbe, Gellei Imre együttese az elmúlt négy fordulóban három döntetlen mellett egy vereséget könyvelhetett el a bajnokságban.

A paksiak ráadásul még sosem győzték le az élvonalban a DVTK-t, így nem számíthattak sok jóra Miskolcon. A Paks tehát folytatta mindkét rossz sorozatát, Gálhidi György csapata viszont öt meccsen 10 pontot gyűjtött eddig tavasszal. JEGYZŐKÖNYV
Miskolc, 3000 néző, játékvezetők: Weizer (Szalai, Hajdo).

Diósgyőri VTK: Köteles – Lakatos, Bogunovic, Viskovic, Gohér – Takács P. – Pelecaci, Kamber, Lippai, Homma – Tóth M. Vezetőedző: Gálhidi György.

PAKSI FC: Csernyánszki – Horváth L., Éger, Szabó J., Pintér A. – Heffler, Sipeki, Zováth, Báló – Kiss T., Tököli. Vezetőedző: Gellei Imre.

Gólszerző: Tóth M. (1-0) a 78. percben.

Sárga lap: Kamber a 14., Zováth a 15., Takács P. a 28., Tököli a 79., Stanic a 80. percben.

Csere: Heffler helyett Göde az 59., Pelecaci helyett Ahodikpe a 62., Homma helyett Szabó V. a 62., Sipeki helyett Nikolov a 82., Pintér A. helyett Horváth S. a 82. percben.