Miskolc Renegades

Nem sikerült a duplázás a Renegátoknak

2013-05-19 14:01

Hazai pályán szenvedett vereséget a Miskolc Renegades szombaton. A miskolci amerikaifutball-csapat a kétszeres magyar bajnok Győr White Sharkstól kapott ki 39–13-ra.

Nagy lendülettel kezdett második BAFC kupa-beli meccsén a Miskolc Renegades. A csapat irányítója, Farkas Máté már az ötödik percben touchdownt ért el. Az öröm azonban nem tartott sokáig, a vendég győriek hamar felvették a játék ütemét, és előbb fordítottak 7–6-ra, majd 13–6-ra el is húztak.

A folytatásban sem sikerült az összeszedettebb játék a miskolciaknak, a Cápák végig tartották, sőt folyamatosan növelték előnyüket, a félidőben már 26–6 volt az állás.

A Renegades szépítését Berecz Ádámnak köszönhette a csapat, de ez sem törte meg a Sharks lendületét, és pontosabb játékkal végül 39–13-ra győzték le a hazaiakat, ezzel átvéve a vezetést a BAFC tabelláján.

A Renegades legközelebb két hét múlva a Fehérvár Enthroners ellen lép pályára Székesfehérváron.

Forrás: Miskolc Renegades American Football Club – Facebook