DVTK

Két szép gól a DVTK edzőmeccsén

2008-08-21 00:26

Az első félidőben a DVTK első csapatában ritkábban szóhoz jutó játékosok, míg a másodikban a Somodival, Lakatossal és Szélpállal kiegészített kezdőcsapat lépett pályára. A mérkőzésen nem lépett pályára a válogatottal készülő Köteles László, a sérült Srdjan Stanic, valamint Djordje Kamber.

A vezetést Lipusz Norbert szerezte meg egy kiugratást követően, majd az előnyt Gohér jobb oldali szabadrúgása után Boris Milicic duplázta meg egy szép csúsztatással. Ezen kívül mindkét oldalon akadtak helyzetek, de több gól nem esett, felkészülési meccsnek mindenféleképpen megfelelt a találkozó. DVTK - Hatta Club 2-0 (1-0) DVTK 1. félidő: Kövesfalvi - Vranesevic, Búrány, Kreizler, Trbovic - Takács, Tchana, Pelecaci, Gahwagi, - Szabó V., Lipusz. Vezetőedző: Vágó Attila.
DVTK 2. félidő: Somodi - Lakatos, Sebők, Milicic, Gohér - Kállai, Pintér - Szélpál, Ahodikpe- Tóth, Homma. Vezetőedző: Vágó Attila. Gólszerző: Lipusz, Milicic.