DVTK

Kikapott a Diósgyőr

2009-12-05 20:19

Kiütéses vereséget szenvedett szombaton hazai pályán a Liga Kupában a Diósgyőr a Nyíregyháza ellen.

Utoljára ült a DVTK kispadján az edző Aczél Zoltán, és bizonyára nem ilyen búcsúra számított. Már biztos kieső volt a mérkőzés előtt a Diósgyőr a kupából, ennek ellenére jobb játékra számítottak a hazai szurkolók. Gyorsan két gólos hátrányba került azonban a hazai csapat Homma duplája révén, aki tavaly még a Diósgyőr színeiben rúgta a labdát. Majd a 30. percben kiállította a játékvezető a DVTK kapusát, Besariont. Emberhátrányban játszva még siralmasabb játékot produkált a Diósgyőr.

A szünet után sorra érték el a találatokat a nyírségiek, és hétig meg sem álltak. Edző, játékos, szurkolók, vezető mind jobb évbúcsúztatóra számított, de nagy vereség lett a vége. A téli szünet talán jól jön kicsit rendezni a sorokat. Új edző kell és néhány olyan játékos, aki valóban hasznára van a csapatnak, hogy sikerüljön a bennmaradás és ne az NB I-ből való kiesés árnyékolja be a jövő évi szép dátumot, azaz hogy 100 éve alakult meg a Diósgyőr. Végeredmény: DVTK-Nyíregyháza 0:7.