DVTK

DVTK-Kaposvár 1:3

2009-11-07 16:43

Vereséget szenvedett hazai pályán a DVTK a Kaposvár ellen. Három góllal is vezettek már a vendégek, csak az utolsó percben sikerült szépíteni. A mérkőzést élőben közvetítettük.

Nézze meg a mérkőzés képeit itt!

DVTK: Somodi - Bognár, Milicic, Jeknic, Vukadinovic - Búrány, Takács, Ivancsics, Huszák - Lippa, Balajti
Kaposvár: Milinte - Gujic, Petrók, Zahorecz, Bogdán - Grúz, Maróthi, Stanic, Balázs - Nikolic, Szepessy

Játékvezető: Berger

3000 néző

1' A DVTK kezdte a mérkőzést és már az első percben Milintének kell hárítani kifutva a Takács elől.

12' Lippai kapott sárga lapot reklamálásáért.

15' Szepessy lőtt kapura 20 méterről, de Somodi biztosan védett.

21' Vezet a Kaposvár. Szepessy ment el a jobb oldalon és beadását Nikolic a DVTK kapujába fejelte (0:1).

28' Jeknic passzolt rossz helyre és egy Szepessy-Nikolic összjáték után utóbbi megszerezte saját és a Kaposvár második gólját (0:2).

31' Stanic szabálytalankodott túl keményen. Sárga lap lett a jutalma.

34' Balajti futott el a jobb szélen, beadását Takács rúgta kapura, de a labda egy védőről szögletre pattant.

43' Balajti kapott sárga lapot reklamálásért, majd egy perc múlva Grúz aki Balajtit rántotta le a mezénél fogva.

45' Félidő.

46' Cserélt mindkét csapat. Jeknic helyett Apostu, Grúz helyett pedig Hegedűs a pályán.

51' Lippai próbálkozott kapura lövéssel 25 méterről, de Milinte biztosan védett.

55' Folyamatosan támad a Diósgyőr, de igazán nagy helyzetig nem sikerül eljutni.

58' A csereként beállt Hegedűs kapott sárga lapot.

60' Újabb cserék. Szepessy helyett Pest a Kaposvárban, egy perc múlva pedig Szabó jött be Ivancsics helyére.

66' Zahorecz végzett el szabadrúgást a DVTK kapujától 25 méterre. Hatalmas lövése alig kerülte el a felső sarkot.

70' Milicic kapott sárga lapot lerántásért.

73' Újabb vendég gól. Balázs beadásának Somodi alászaladt és Nikolic könnyen az üres kapuba fejelte a labdát. Mesterhármas (0:3).

79' Cserél a Kaposvár. Stanic helyett Bőle jön be.

86' Lippai lőtt kapura 20 méterről, de Milinte ismét a helyén volt.

90' Szépít a DVTK. Balajti beadását Huszák fejelte a kapuba (1:3)

92' Többre nincs idő. A végeredmény DVTK-Kaposvár 1:3