DVTK

Győri ETO - DVTK 3-1 (0-0)

2009-08-15 22:20

Győr, 1500 néző, vezette: Kassai (Erős, ifj. Tóth V.).Győri ETO FC: Stevanovic - Fehér Z., Fomumbod, Stanisic, Szabó O. - Kiss M. - Pilibaitis, Józsi - Dudás, Kink, Dinjar. Vezetőedző: Pintér Attila.Diósgyőri VTK: Köteles - Lakatos, Viskovic, Horváth G., Gohér - Lippai, Takács P., Búrány, Lipusz - Balajti, Szabó V.Vezetőedző: Aczél Zoltán.

Gólszerző: Brnovic (1-0) a 60., Kink (2-0) a 61., Copa (3-0) a 76., Balajti (3-1) a 85. percben.
Sárga lap: Fomumbod az 55., Szabó V. az 55., Józsi az 55., Balajti a 62., Bicak a 87., Szabó O. a 90+4. percben.
Csere: Dinjar helyett Bicak a 45., Pilibaitis helyett Brnovic az 53., Lipusz helyett Faggyas az 58.,  Dudás helyett Copa a 72., Lippai helyett Nagy R. a 74. percben.
Kiállítás:Stevanovic a 83. percben.

Gól nélküli első félidő után a hatvanadik percben Dudás beadása után Brnovics szerzett vezetést a Győrnek, majd egy perccel később Kink egy egyéni akció végén megduplázta a hazai előnyt. A hetvenhatodik percben Copa döntötte el a három pont sorsát, a hajrában Sztevanovics kezezett a tizenhatoson kívül, amiért azonnali piros lapot kapott, a szabadrúgásból Balajti szépített, beállítva a 3-1-es végeredményt.

Az ETO a hajrában taktikus időhúzással megőrizte kétgólos előnyét, és egy változatos, érdekes második félidő után szerezte meg a három pontot.