Sport

Diósgyőri VTK - Vasas 7 - 0

2009-07-22 20:43

Munkatársunk a helyszínről, az első félidőt követőn telefonon jelentette, hogy 7 gólt lőttek a diósgyőri csapat játékosai, miközben a Vasas labdarúgói nem találtak a vendéglátók hálójába. Erre szokták napjainkban mondani, hogy várjuk ki a végét... De a mérkőzés lefújását követően sem változott, a mindenesetre időbeliségében is meglepő eredmény. A végredmény maradt az első 45 percben elért hőség- és hősiességfoci küzdelem eredménye a 7 - 0. A mérkőzésen 700 néző vett részt. Vezették: Berger (Forgács, Vígh)

A jegyzőkönyv rögzítette:

Diósgyőri VTK: Köteles - Lakatos, Milicic, Kállai, Horváth Sz. - Takács P. - Lipusz, Búrány, Gohér - Lippai, Balajti. Vezetőedző: Aczél Zoltán.

Vasas: Bartos - Mayer, Cserpák, Kelemen, Katona - Szűcs L. - Balló, Marton, Kubó, Dékány - Balogh B..
Vezetőedző: Mészöly Géza.

Gólszerzők: Milicic (1-0) a 2., Lippai (2-0) a 11., Lakatos (3-0) a 17., Lippai (4-0) a 24., Búrány (5-0) a 28., Gohér (6-0) a 38., Gohér (7-0) a 41. percben.

Sárga lap: Horváth Sz. a 42., Kelemen a 70., Milicic a 74., Katona 77. percben.

Csere: Kállai helyett Viskovic a 46., Kubó helyett Murányi a 46., Balló helyett Birinyi az 52., Köteles helyett Somodi az 53., Lipusz helyett Kleiber a 63., Lippai helyett Szabó V. a 63., Gohér helyett Bokros a 73. percben.