Sport

Pénteken lesz meg a Diósgyőr ellenfele

2014-07-11 11:19

ADD TO IWIW FACEBOOK TWITTER LIVE GOOGLE birkirkara-dvtk-140711.jpg

Pénteken 19.45 órától pótolják a bolgár Liteksz Lovecs és a moldovai Veris Chisinău párharcának a heves esőzés miatt csütörtökön elmaradt visszavágóját a labdarúgó Európa Liga-selejtező első fordulójában.

A párharc győztese a máltai Birkirkarán kettős győzelemmel túljutott DVTK-val találkozik a következő körben, melynek első mérkőzéseit jövő csütörtökön, visszavágóit pedig egy héttel később rendezik.

Az Európa Liga-selejtező 2. fordulójának párosítása (az UEFA honlapjáról):
Liteksz Lovecs (bolgár) / Veris Chisinău (moldovai) - Diósgyőri VTK
Győri ETO FC-IFK Göteborg (svéd)
HNK Rijeka (horvát)-Ferencváros
Molde (norvég)-Gorica (szlovén)
Zeljeznicar (bosnyák)-Metalurg Szkopje (macedón)
Nömme Kalju (észt)-Lech Poznan (lengyel)
Dinamo Minszk (fehérorosz) - MyPa-47 (finn)
Neman Grodno (fehérorosz)-Hafnarfjördur (izlandi)
Hapoel Beer Sheva (izraeli)-RNK Split (horvát)
Slovan Liberec (cseh)-MFK Kosice (szlovák)
Vikingur (feröeri)-Tromsö (norvég)
Petrolul Ploiesti (román)-Flamurtari (albán)
Cukaricki (szerb)-Grödig (osztrák)
CFR Cluj (román)-Jagodina (szerb)
Motherwell (skót)-Stjarnan (izlandi)
Spartak Trnava (szlovák)-Zestafoni (grúz)
Crusaders (északír)-Brommapojkarna (svéd)
Aberdeen (skót)-Groningen (holland)
Bursaspor (török)-Csihura Szacshere (grúz)
Neftci (azeri)-Koper (szlovén)
Linfield (északír)-AIK Solna (svéd)
Buducsnoszt Podgorica (montenegrói)-Omonia (ciprusi)
Mlada Boleslav (cseh)-Siroki Brijeg (bosnyák)
Luzern (svájci)-St. Johnstone (skót)
Laci (albán)-Zorja Luhanszk (ukrán)
Rosenborg (norvég)-Sligo Rovers (ír)
Atlantas Klaipeda (litván)-Sahtyor Karagandi (kazah)
FK Sarajevo (bosnyák)-Haugesund (norvég)
Zulte Waregem (belga)-Zawisza Bydgoszcz (lengyel)
Kalev Sillamäe (észt)-Krasznodar (orosz)
CSZKA Szófia (bolgár)-Zimbru Chisinau (moldovai)
Derry City (ír)-Sahtyor Szoligorszk (fehérorosz)
Ruch Chorzow (lengyel)-Vaduz (liechtensteini)
Hapoel Tel-Aviv (izraeli)-Asztana (kazah)
Trencin (szlovák)-Vojvodina (szerb)
Botev Plovdiv (bolgár)-St. Pölten (osztrák)
Aszterasz Tripolisz (görög)-Rovaniemi (finn)
Hajduk Split (horvát)-Dundalk (ír)
Kairat Almati (kazah)-Esbjerg (dán)
Elfsborg (svéd)-Inter Baki (azeri)

MTI
fotó: Szabó Gábor / dvtk.eu



Az értékeléshez be kell jelentekeznie.

Hozzászólások

Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezned. Jelentkezz be vagy regisztrálj.

Legyél te az első hozzászóló.

Miskolc TV mai műsora

2022-12-04 (Vasárnap)
Nincs műsorkiírás erre a napra... nézzen vissza később!