Győzelemmel zárta az alapszakaszt a Vénusz

2012-03-24 17:13

10–3-as győzelemmel zárta a női futsal NB I alapszakaszát a DVTK-Vénusz-Szabadidőközpont, mely magabiztosan nyerte meg a bajnokság első körét. A lányok már az első percekben eldöntötték a Galaxis elleni összecsapást.

A mérkőzés gyakorlatilag tíz perc alatt eldőlt, ekkorra már három góllal vezetett a hazai csapat, melyben valamennyi játékos lehetőséget kapott. A két hete sérülést szenvedő Kovács Alizra idén már nem számíthat Sárréti Géza, miután a héten kiderült, a játékosnak elszakadt a keresztszalagja, így legalább féléves kényszerpihenő vár rá.

A DVTK-Vénusz magabiztosan nyerte az alapszakaszt.

DVTK-Vénusz-Szabadidőközpont – Galaxis NFE 10–3 (5
–0)
Miskolc, Generali Aréna, 100 néző. V: Pápai Z. (Szuromi V., Katona B.).
DVTK: Nagy T. – Csepregi, Váradi, Bernáth, Újvári. Csere: Szőke, Ivanics, Makó, Rondzik, Papp (k). Vezetőedző: Sárréti Géza.
Galaxis: Winternitz Zs. – Pintér, Winternitz K., Radics, Molnár-Sáska. Cs: Szabó, Winternitz A., Lackovszki, Ádám. Vezetőedző: Juhász Péter.
Gól: Váradi 3, Csepregi és Bernáth 2-2, Újvári, Ivanics, Molnár-Sáska (öngól), illetve Molnár-Sáska 3.
Sárga lap: Molnár-Sáska.