Mozgalmas motocross hétvége

2007-10-17 10:57

Eseménnyel teli volt a hétvége a Motocross Racing Sportegyesület legénységének. A két nap alatt három szakágban „szállították” Miskolcra a jobbnál jobb eredményeket. Szombaton az Magyar Köztársaság Endurocross Bajnokságának 8. fordulóján a csaknem 100 induló között Sziklavári István (KTM) az összetett első helyen végzett a két órás futam végén. Az Ifi kategóriában Sziklavári Patrik (KTM) szintén az első helyet szerezte meg.

Vasárnap Pannonhalmán a Magyar Köztársaság Csapatbajnokságán az MX-Racing csapata a az első futam után a 3. helyen állt, míg a 2. futamban Adamek Imre nem tudta befejezni a futamot, így lecsúszott a miskolci csapat a 6. helyre. Csapattagok voltak Sziklavári István (MX2), Adamek Imre (MX2), Langer József (MX1), Sziklavári Patrik (85 ccm). A 85 ccm-es kategóriában Junior Kupa pontokat is számoltak, melyen Sziklavári Patrik (KTM) 5., Pál Markó (Suzuki) 10., Kovács Gábor (Honda) 11. helyen ért célba. Az Open kategóriában (125-250ccm) Sziklavári István KTM motorjával a 12. helyért járó pontokat kapta.
Szintén vasárnap Szegeden rendezték a Supermoto Bajnokság 8. fordulóját, ahol Soltész-Nagy Tamás (KTM) utánpótlás kategóriában megszerezte az első helyezést.