Kikapott a Diósgyőr

2007-05-09 16:07

ADD TO IWIW FACEBOOK TWITTER LIVE GOOGLE Ragyogó futballidőben, ám kevés néző előtt és ezért igazi hangulat nélkül kezdődött a DVTK vendégszereplése a Hungária körúton.Méghozzá úgy, hogy az első gólszerzési lehetőség a DVTK előtt adódott a 8. percben: Douva remek indításával Simon lép ki Lambulics mellett, majd kapura is lő, Végh azonban jól zárta a szöget. Első támadásából akár vezethetett volna is a DVTK. Ám gólt, szintén az első támadásból a 36. percben az MTK szerez. Pintér és Hrepka ketten gólhelyzetet alakítanak ki és előbbi szép gólt lő a vendégkapuba. 1-0.42 perc. Sipeki küzd a labdáért, amit Rubint könnyelműen elpasszol, az így adódó helyzetből csak centiken múlik hogy Pál ne találjon be Szalma kapus kapujába. A nézőriogató első félidő után, a szünetben pályára lépő Binder szerez labdát, pontos indításával Simon iramodik meg, jól tartja meg, majd teszi a labdát Foxi elé, akinek ezúttal csak az oldalhálót sikerül leporolnia. Az 54. percben aztán egyenlít a Diósgyőr. Ezúttal Foxi tesz remek labdát Simon elé, aki úgy tűnik elkörülményeskedi a helyzetet, ám érkezik Lambulics, aki még bele ér a próbálkozásba. 1-1.Klasszikus MTK-s találat változtat újra az eredményen. Cvitkovics húzza meg a szélen az akciót, majd csele után visszagurít és Horváth Levente újra megszerzi a vezetést az 56. percben. 72. perc. Újra mattolja a DVTK védelmét a házigazda, a szöglet után az előrehúzódó Lambulics a gólszerző.6 perccel a vége előtt még egy hazai gól születik, mert a kapura iramodó Szabó – szinte ugyanolyan helyzetből, mint a meccs elején Simon hibázott – megszerzi a negyedik MTK-s gólt. Ám még nincs vége. Már a hosszabbításban a kapu elé érkező diósgyőri szöglet után Binder lő és még a gólvonal előtt Lambulics ebbe a lövésbe is beleér, és ez alakítja ki a végeredményt: MTK – DVTK 4-2.A következő fordulóban, 19-én Kispesten vendégszerepel a Diósgyőr.