• 2014-07-31 20:04 Nem bírt jóval erősebb orosz ellenfelével a DVTK

Debrecenben lépett pályára az Európa-liga harmadik selejtezőkörének első mérkőzésén a DVTK, a piros-fehérek az orosz FK Krasznodart fogadják csütörtök este. A mérkőzést végig uraló orosz csapat a félidőben már két góllal vezetett. A szünetet követően aztán gyors gólváltás következett: előbb Bacsa szépített, majd szinte rögtön jött a választ, Pereyra lőtt óriási gólt. A végén még kettővel meg tudta toldani előnyét az ellenfél, így 5-1-es végeredménnyel még magabiztosabban várhatja a visszavágót. Antal Botond súlyosnak tűnő sérülést szenvedett, le kellett cserélni, pénteken állapítják meg a pontos diagnózist.

• 2014-07-31 19:09 Föld alatti kerékpárverseny Kőbányán

Augusztus 9-én, szombaton rendezik meg ötödik alkalommal az egyik legkülönlegesebb hazai kerékpárversenyt a Kőbánya alatti pincerendszerben.

• 2014-07-31 16:46 Száz judoruhát kapott a sportiskola

Száz judoruhát kapott a Miskolc Városi Sportiskola a Magyar Judo Szövetségtől csütörtökön. A judogiket a szeptemberben kezdő gyermekeknek adják majd. A miskolci cselgáncsosok eredményeikkel és a létszámbővítéssel érdemelték ki az adományt.

• 2014-07-31 15:39 Bemutatták az új Puskás Ferenc stadion látványterveit

A futball mellett több mint húsz másik olimpiai sportágat is kiszolgál majd, valamint nagyszabású koncertek és egyéb rendezvények helyszíne lesz az újjáépített Puskás Ferenc stadion, amelynek látványterveit csütörtökön mutatták be.

• 2014-07-31 15:06 Megrendezik szombaton a velencei tóúszást

Szombaton rendezik az 5. K&H mozdulj! velencei tóúszást, amelyen az indulók három táv közül választhatnak.

• 2014-07-31 14:08 Karbantartás miatt bezár a városi sportuszoda

Az éves karbantartási munkák, valamint a jogszabályi előírásokban foglalt kötelező vízcsere miatt augusztus 9-24. között zárva tart a Kemény Dénes Városi Sportuszoda – tájékoztatott az uszodát üzemeltető Miskolci Sportcentrum Kft.

• 2014-07-31 10:50 Rekortánfektetés előtt az atlétikai centrum

Napokon belül már a rekortánborítást rakják a Miskolci Egyetem területén épülő új atlétikai centrum pályáján. A szakemberek a héten korrekciós munkákat végeztek, és ellenőrizték az eddig elkészült elemeket.

• 2014-07-31 10:10 Tiszakesziben futhatunk, bringázhatunk

A IV. Keszi Maraton elnevezésű, különböző távú futóversenyből és kerékpártúrából álló sportnapot szeptember 20-án rendezik meg Tiszakesziben, illetve a környező településeken.

• 2014-07-31 09:14 Tizenegyesekkel nyert a Liverpool a City ellen

A legutóbbi angol bajnoki szezonban ezüstérmes FC Liverpool 2-2-es döntetlen után büntetőkkel győzte le a Premier League-ben címvédő Manchester Cityt az Egyesült Államokban zajló labdarúgó Bajnokok Kupája szerdai játéknapján.

• 2014-07-30 13:36 Óriási csúcs: 50 (!) nemzet sportolója Tiszaújvárosban

Soha nem tapasztalt érdeklődés előzi meg az augusztus 2-10. között megrendezendő 16. TVK Triatlon Nagyhét részét képező nemzetközi triatlon versenyeket. Az olimpiai kvalifikációs sorozathoz tartozó 18. TVK ITU Triatlon Világkupára és az ETU Triatlon Junior Európa-kupára félszáz országból érkeznek sportolók – köztük számos világnagyság – Tiszaújvárosba.

• 2014-07-30 13:25 Szurkolói zóna és forgalomkorlátozások a DVTK-meccs előtt

A Birkirakara elleni mérkőzés után visszatér a DVTK csapata és szurkolói Debrecenbe a csütörtök este fél kilenckor kezdődő FC Krasznodar elleni mérkőzésre. A dvtk.eu összeszedte a legfontosabb információkat.

• 2014-07-30 13:08 Klasszisok emelték a súlyokat Ózdon

Ózd adott otthont a kilencedik alkalommal megrendezett súlyemelő Suzuki Kupa nemzetközi súlyemelőversenynek. A napokban lebonyolított viadalon a magyarok mellett a teljes vietnami válogatott is dobogóra lépett.